MUZOTAKTNEWSYGwiazdySławek Uniatowski o Niemenie rozmawiał z… mamą!

Sławek Uniatowski o Niemenie rozmawiał z… mamą!
S

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Sławek Uniatowski to najmłodszy z artystów uczestniczących w koncertach trasy „Niemen inaczej”. Prócz niego swoimi interpretacjami piosenek Czesława Niemena dzielą się z widzami Natalia Niemen, Stanisław Soyka, Kuba Badach i Janusz Radek. Jak dotąd widzowie mogli posłuchać ponadczasowych piosenek legendy polskiej sceny muzycznej w Krakowie, Warszawie i Poznaniu.

Kiedy Czesław Niemen był u szczytu popularności, koncertował i nagrywał w USA, występował od Bombaju, przez ZSRR po Hawanę, Sławek Uniatowski był jeszcze dzieckiem. Panowie nigdy się nie spotkali, ale postać Czesława Niemena intrygowała młodego wokalistę.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Sławek Uniatowski o Niemenie

Kiedyś zapytałem mamę, jakie wrażenie wywarł na niej Czesław Niemen, kiedy po raz pierwszy pojawił się w radiu i telewizji. Odpowiedziała, że mało kto go rozumiał i że miał charakterystyczny, krzykliwy głos. Dookoła słuchało się tanecznych piosenek, łatwych i przyjemnych, a nad jego lirycznymi należało się jednak pochylić, aby je zrozumieć. Powiedziała, że „Dziwny jest ten świat” był utworem przełomowym, który na wszystkich zrobił ogromne wrażenie.

Ulubionymi utworami Czesława Niemena, które Sławek Uniatowski wykonywał na początku swojej muzycznej drogi były ballady.

Materiały promocyjne partnera

Kiedy byłem nastolatkiem, lubiłem śpiewać „Wspomnienie”, „Czy mnie jeszcze pamiętasz” i „Pod Papugami”, bo kocham ballady – zdradza wokalista.

Czy jedną z nich usłyszymy w jego wykonaniu podczas najbliższych koncertów „Niemen inaczej”? Już w piątek 15 marca koncert w Lublinie, 16 marca w Łodzi, a 17 marca w niedzielę w Katowicach.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA