Paris Jackson ostro wściekła na serwisy plotkarskie

Paris Jackson
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Paris Jackson nie przebierała w słowach, po tym jak w jednym z serwisów pojawiła się informacja o jej rzekomej próbie samobójczej. Córka Michaela Jakcsona nie wytrzymała.

Serwis TMZ podał informację o tym, że Paris Jackson podjęła próbę samobójczą po emisji filmu “Leaving Neverland”.

– Pier*** się, pierd*** łagrze – napisała Paris Jackson w komentarzu. 

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Córka Michaela Jacksona faktycznie trafiła do szpitala, ale z powody rutynowej wizyty.

“Leaving Neverland” to dwuczęściowy dokument, którego bohaterami są dwaj mężczyźni rzekomo wykorzystywani przez Michaela Jacksona. James Safechuck miał 10 lat gdy znalazł się na ranczu Neverland, a Wade Robson 7 lat. W filmie zobaczymy wywiady z Safechuckiem (37 lat) i Robsonem (41 lat), a także wypowiedzi matek, żon i rodzeństwa mężczyzn. Za reżyserię odpowiada Dan Reed.

Paris Jackson ma 21 lat i jest u progu aktorskiej kariery. Niedawno zagrała w serialu “Star” Lee Danielsa i potwierdziła udział w nowym sezonie. Córkę Jacksona można było również zobaczyć w klipie The XX do nagrania “I See You”, gdzie pojawiła się u boku gwiazdy “Stranger Things”, Millie Bobby Brown. 9 marca 2018 trafił do kin film “Gringo”, w którym Paris Jackson zagrała niewielka rolę.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i 2 Chainz rządzą światem. Tak seksownej…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie