Córka Michaela Jacksona, Paris Jackson ciągle prześladowana!

Paris Jackson śpiewa prawie jak tata, Michael Jackson? Posłuchajcie!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Tym razem media oskarżyły córkę Michaela Jacksona, Paris Jackson o zaśniecie za kierownicą. Serwisy plotkarskie prześcigają się w pomysłach. Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Od premiery kontrowersyjnego dokumentalnego filmu pt. “Leaving Neverland”, Paris Jackson (20 l.) stała się obiektem wzmożonego zainteresowania prasy brukowej.

Kilka dni temu w amerykańskim serwisie TMZ pojawiły się informacje o rzekomej próbie samobójczej. Teraz z kolei początkująca aktorka została oskarżona o zaśnięcie za kierownicą. Paris jest nadal wściekła i jak informowaliśmy kilka godzin temu, córka Michaela Jacksona nie wytrzymała i w ostrych słowach skomentowała wszystkie doniesienia serwisów plotkarskich.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i 2 Chainz rządzą światem. Tak seksownej…

Paris Jackson prześladowana

– Przez cały tydzień piszą o o mnie bzdury – napisała Paris Jackson. – Teraz wymyślili, że zasnęłam za kierownicą. Zrobili mi zdjęcia z daleka, gdy mój chłopak tankował benzynę, a ja zamknęłam oczy, bo słuchałam mojej ulubionej piosenki.

Serwis TMZ podał informację o tym, że Paris Jackson podjęła próbę samobójczą po emisji filmu “Leaving Neverland”.

– Pier*** się, pierd*** łagrze – napisała Paris Jackson w komentarzu. 

“Leaving Neverland” to dwuczęściowy dokument, którego bohaterami są dwaj mężczyźni rzekomo wykorzystywani przez Michaela Jacksona. James Safechuck miał 10 lat gdy znalazł się na ranczu Neverland, a Wade Robson 7 lat. W filmie zobaczymy wywiady z Safechuckiem (37 lat) i Robsonem (41 lat), a także wypowiedzi matek, żon i rodzeństwa mężczyzn. Za reżyserię odpowiada Dan Reed.

Paris Jackson ma 21 lat i jest u progu aktorskiej kariery.

Niedawno zagrała w serialu “Star” Lee Danielsa i potwierdziła udział w nowym sezonie. Córkę Jacksona można było również zobaczyć w klipie The XX do nagrania “I See You”, gdzie pojawiła się u boku gwiazdy “Stranger Things”, Millie Bobby Brown. 9 marca 2018 trafił do kin film “Gringo”, w którym Paris Jackson zagrała niewielka rolę.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga: Jestem tutaj, żeby zrujnować imprezę (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie