Billie Eilish z animowanym teledyskiem „you should see me in a crown”

Twórcą teledysku jest legendarny japoński artysta Takashi Murakami.

O serii „A Snippet Into Billie’s Mind” Billie Eilish mówi
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Billie Eilish zaprezentowała klip do piosenki zatytułowanej „you should see me in a crown”. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Billie Eilish i Takashi Murakami poznali się w 2018 roku podczas trasy koncertowej artystki. Para nawiązała współpracę przy okazji okładki magazynu „GARAGE”. Teraz można podziwiać ich wspólne dzieło – zachwycający klip do „you should see me in a crown”.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i 2 Chainz rządzą światem. Tak seksownej…

Klip jest dostępny w Apple Music: https://itunes.apple.com/pl/music-video/you-should-see-me-in-a-crown/1455550182?app=music&mt=5&ign-itsct=vid_billieeilish_yssmiac&ign-itscg=30300&ign-mpt=uo%3D4

Wideo to świetny przykład anime zrealizowanego w technologii motion capture. W klipie pojawia się wykreowana przez Billie postać BLOHSH, jak również Flowers – postać stworzona przez Murakamiego. Jak przyznaje japoński artysta, praca nad wideo zajęła mu 8 miesięcy.

– Murakami to niezwykły wizjoner. Współpraca z nim to prawdziwy zaszczyt. Cieszę się, że nasze mózgi się spotkały – przyznaje Eilish.

Artystka niedawno zakończyła trasę po Wielkiej Brytanii i Europie, wkrótce wystąpi na Coachelli, a następnie rusza w trasę po Ameryce Północnej. Wszystkie koncerty są wyprzedane.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga: Jestem tutaj, żeby zrujnować imprezę (WIDEO)

Debiutancki album Billie Eilish, „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” trafi do sklepów I serwisów cyfrowych 29 marca.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie