MUZOTAKTNEWSYGwiazdyBillie Eilish podekscytowana uczestnictwem w Ceremonii Rozdania Oscarów ze swoim bratem: „Naprawdę chcieliśmy to zrobić”

Billie Eilish podekscytowana uczestnictwem w Ceremonii Rozdania Oscarów ze swoim bratem: „Naprawdę chcieliśmy to zrobić”
B

REKLAMA
REKLAMA

Billie Eilish jest bardzo podekscytowana udziałem w Ceremonii wręczenia Oscarów ze swoim bratem, Finneasem O’Connellem. Obaj artyści zostali nominowani za piosenkę z filmu “James Bond: No Time To Die”.  

Billie Eilish i FINNEAS otrzymali nominację za utwór „No Time To Die” z filmu „Nie czas umierać”. Ich piosenka będzie konkurować z hitami wielkich artystów, takich jak Be Alive Beyonce (King Richard), “Dos Oruguitas” Lin-Manuela Mirandy, Somehow You Do (Four Good Days) Lin-Manuela Mirandy i Down To Joy Van Morrisona (Belfast).

Jesteśmy bardzo podekscytowani (…) Kiedy poproszono nas o zrobienie piosenki, nie wahaliśmy się, ponieważ naprawdę chcieliśmy to zrobić. Często byliśmy powściągliwi w stosunku do rzeczy, o które nas proszono, ale była to jedna z niewielu rzeczy, które chcieliśmy zrobić w 100% – tłumaczy 20-letnia Billie Eilish. 

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!”

Billie Eilish i jej brat Finneas O’Connell (24 l.) nie chcieli słuchać żadnej z piosenek z poprzednich filmów o Jamesie Bondzie, aby nie “przypadkowo skopiować” piosenki. Artystka wyznała, że oboje wywierali na siebie “dużą presję”, mimo że nikt inny tego nie robił.

Czułam ogromne poczucie odpowiedzialności. Jesteśmy wielkimi fanami tej serii i chcieliśmy zrobić wszystko we właściwy sposób. Nie chcieliśmy tworzyć kolejnej piosenki. Trudno jest, kiedy piszesz piosenkę do takich filmów, ponieważ kiedy wymyślasz dobrą piosenkę, twój instynkt brzmi: “Cholera, to już istnieje”. Musieliśmy sprawdzić, czy wcześniej tego nie zrobiono. Gdybyśmy chcieli czerpać inspirację ze starych piosenek, skończylibyśmy na ich przerobieniu, a tego nie chcieliśmy. Wiedzieliśmy już, jak brzmią inne piosenki i wiedzieliśmy, czego chcemy” – dodała Billie Eilish.

Zobaczcie również: 

 Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
▸ Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!

Podczas gali wręczenia Oscarów, która odbędzie się 27 marca w Dolby Theatre w Hollywood, na żywo zaprezentują się niemal wszyscy artyści nominowani w kategorii Najlepsza piosenka oryginalna. Na scenie zabraknie jedynie Vana Morrisona, który musiał zrezygnować z występu podczas ceremonii z powodu konfliktu terminów. 

„Nasze magiczne Encanto” zdobyło trzy nominacje do Oscara – film ma szansę nie tylko na statuetkę za „Dos Oruguitas”, ale także za ścieżkę dźwiękową (Germaine Franco), jak również w kategorii Najlepszy pełnometrażowy film animowany.

Team Sebastiána Yatry radzi, by oglądać galę od samego początku, jednak nie możemy o tym mówić…

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA