Why Don’t We i Macklemore nie pasują do tego klubu

Why Don't We połączył siły z czterokrotnie nagrodzonym Grammy raperem Macklemorem.

Młodzi wokaliści z Why Don't We i ich utytułowany kolega, Macklemore próbują wejść na imprezę do modnego nocnego klubu
fot. materiały prasowe

Why Don’t We połączyli siły z Macklemore’em. Efektem współpracy jest singel i teledysk zatytułowany “I Don’t Belong In This Club”. Zobaczyć go możecie poniżej na MUZOTAKT.pl

Młodzi wokaliści z Why Don’t We i ich utytułowany kolega, Macklemore próbują wejść na imprezę do modnego nocnego klubu. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ na przeszkodzie staje ochroniarz, który stosuje sobie tylko znane kryteria przy wpuszczaniu do środka. Tak w skrócie przedstawia się scenariusz klipu do nowej piosenki zatytułowanej “I Don’t Belong In This Club”.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande oddaje 90% zysków z “7 Rings”! Dlaczego?

Premiera kawałka „I Don’t Belong In This Club” pokrywa się z rozpoczęciem 8 Letters Tour, która jest największą do tej pory trasą zespołu. Zawiera wyprzedane koncerty w Los Angeles, Bostonie, Chicago I Nowym Jorku.

Why Don’t We wydali “I Don’t Belong In This Club” jako trzecią piosenkę (i teledysk) w 2019 roku.

Zespół rozpoczął rok od singla “Big Plans”, który wystrzelił na pierwsze miejsce w ogólnej liście przebojów iTunes i może się pochwalić 6 milionami wyświetleń na YouTube. Następnie, w zeszłym miesiącu, swoją premierę miał utwór pt. “Cold in LA”.

Macklemore zagra latem na Kraków Live Festival.

Why Don’t We mogą się pochwalić ponad 750 mln streamów piosenek, 3,7 mlnfollowersów na Instagramie, przeszło 378 mln obejrzeń klipów na YouTube. W ciągu roku wydali EP-ki Why Don’t We – “Only The Beginning“, “Something Different“, “Why Don’t We Just” i “Invitation“.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga: Jestem tutaj, żeby zrujnować imprezę (WIDEO)

Zobacz teledysk: “I Don’t Belong In This Club”

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie