Natalia Wróbel z Big Brother: “Nie udało mi się przebić”

Natalia Wróbel pożegnała się z programem Big Brother
fot. instagram.com/nataliawrobelofficial

Pierwsza osoba z nominowanych pożegnała program Big Brother 2019. Natalia Wróbel wczoraj zakończyła swoją przygodę w domu Wielkiego Brata. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Jako pierwsi w programie Big Brother nominowani zostali Natalia Wróbel i Maciej Borowicz. Najwięcej, czyli 6 głosów od pozostałych uczestników domu Wielkiego Brata otrzymała Natalia. Maciej zdobył 4 głosy.

Ostatecznie widzowie w minioną niedzielę głosowali, kto pożegna się z przygodą Big Brothera. 52% widzów zdecydowało, że to właśnie Natalia powinna opuścić program. Różnica głosów była bardzo wyrównana, 4% tylko mniej otrzymał Maciej.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus znowu NAGO! Tak świętuje dzień szczeniaka (FOTO)

Natalia Wróbel pożegnała się z programem Big Brother

Przypomnijmy, że 21-letnia Natalia przyszła do programu, aby spełnić swoje marzenie i zostać celebrytką. “Uważam, że życie celebryty polega na reklamowaniu różnych ubrań i chodzeniu od jednej imprezy na drugą imprezę. Wiem, że to strasznie puste, ale ja naprawdę chcę być celebrytką” – wyznała przed wejściem do programu.

W minioną niedzielę w Big Brother Arena nie ukrywała swoich łez i nie była chętna podzielić się swoimi planami na przyszłość.

Dziś w Dzień Dobry TVN powiedziała: “Odeszłam jako pierwsza, bo nie udało mi się w tłumie charakterów przebić. Nie czułam też takiej potrzeby. Czułam presję, że każdy chciał coś przekazać i w jakiś sposób na ciebie wpłynąć. A ja tam przyszłam na równym gruncie. Chciałam się dobrze bawić. Chciałam pokazać siebie. Dobra zabawa, fajni ludzie”.

Czy nadal marzy zostać celebrytką?! “To nie do końca był ten czas. Poszłam tam, żeby dobrze się bawić. Przytłoczyła mnie zbyt duża presja, chęć pokazania się. Nie do końca byłam szczera w wielu sytuacjach. Żałuję. Ja myślę, że to dopiero początek przygody z show-biznesem. Co będzie, to będzie” – usłyszeliśmy w porannym programie.

“Cieszę się ze mogłam przeżyć w tak młodym wieku, taką przygodę, która dała mi możliwość zdobycia nowych doświadczeń, poznania świata telewizji i programu RealiTV. 📹📹📹📹📹📹” – napisała na swoim Instagramie.

Żałujecie, że Natalia Wróbel odpadła z programu Big Brother?

▸ Przeczytaj również: Cardi B zastrzegła “Okurrr”

https://www.instagram.com/p/BvZx2k7HYrR/
https://www.instagram.com/p/BmmVdArnb2g/
https://www.instagram.com/p/BlNoYXyHZdi/
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie