Abba dopiero po wakacjach! Kiedy premiera singla?

ABBA razem na jubileuszu
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Björn Ulvaeus potwierdził, że nowe piosenki grupy Abba zostaną zaprezentowane dopiero po wakacjach. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Dwie nowe piosenki zespołu Abba miały trafić do fanów pod koniec roku. Jedna z nich to “I Still Have Faith In You”, a druga nosi tytuł “Don’t Shut Me Down”.

Premiera została jednak znów przełożona. W drugiej połowie 2019 roku poznamy nowy materiał muzyczny. Piosenki nie ukażą się przed wakacjami – mówi rzecznik kapeli Görel Hanser. – Pojawią się tylko dwie piosenki, nie będzie albumu. 

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez jako striptizerka kusi w bikini! (FOTO)

Wielki powrót Abby!

– Piosenki pojawię się jesienią – mówi Björn Ulvaeus w wywiadzie dla duńskiej gazety “Ekstra Bladet”. – We wrześniu lub październiku. 

Członkowie Abby, którzy mają od 68 (Agnetha Fältskog) do 73 lat (Björn Ulvaeus) spotkali się w ubiegłym roku z powodu pomysłu pod nazwą Virtual Abba. Pomysłodawcą jest twórca Idola Simon Fuller, a chodzi o to by Abba w formie wirtualnej wyruszyła w trasę koncertową.

– Decyzja by wyruszyć w trasę z awatarami Abby okazuje się mieć niespodziewane konsekwencje – napisali członkowie kapeli w oświadczeniu.

– Uznaliśmy, że po 35 latach wejście wspólnie do studia będzie dla nas przyjemnością. Poczuliśmy się jakby czas stanął w miejscu a my byliśmy tylko na krótkich wakacjach. Posunęliśmy się w latach, ale piosenka jest ciągle młoda.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Kwartet ze Sztokholmu reaktywował się w czerwcu 2016 roku na jeden krótki występ w swoim rodzinnym mieście, z okazji 50-lecia konkursu Eurowizji. ABBA działała od 1972 do 1982 roku. Według różnych szacunków, płyty zespołu rozeszły się w nakładzie od 380 do 500 mln egzemplarzy.

Szwedzka grupa Abba wylansowała mnóstwo przebojów, między innymi przebój zatytułowany “Waterloo”, “SOS”, “Gimme, Gimme, Gimme” czy “Mamma Mia”.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie