Loren Gray – fenomen mediów społecznościowych i wschodząca gwiazda

Loren Gray, która może pochwalić się imponującymi statystykami w mediach społecznościowych
fot. materiały prasowe

Loren Gray, która może pochwalić się imponującymi statystykami w mediach społecznościowych, prezentuje dwa nowe utwory – „Options” i „Lie Like That”. Możecie ich posłuchać na MUZOTAKT.pl

Loren Gray, dorastając w Pottstown pod Filadelfią, rozpoczęła grę na pianinie już jako młoda dziewczynka, słuchając praktycznie wszystkich gatunków muzycznych – od klasycznego rocka, przez country po metal i hip-hop.

W wieku 15-lat opuściła rodzinne miasto, przenosząc się do Los Angeles by kontynuować i rozwijać swoją karierę w branży. Po nagraniu sześciu utworów jako niezależna wokalistka, na początku 2018 roku Gray podpisała kontrakt z Virgin Records. Jej trzy do tej pory wydane nakładem Virgin single mają już 46 milionów streamów.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Loren Gray to bez wątpliwości nowa, wschodząca gwiazda muzyki pop. W nadchodzących miesiącach obserwujcie bacznie jej poczynania!

Młoda gwiazda odnosi sukcesy w mediach społecznościowych, między innymi może pochwalić się już: 46 milionów streamów, 28 milionów obserwujących na TikTok, 3 miliony subskrybentów na YouTube, 16 milionów obserwujących na Instagramie oraz nominacje do Teen Choice Awards.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

Zobacz klip do poprzedniego singla – „Queen”:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie