Śpiewajmy razem. All Together Now! 74-latek doprowadzi Beatę Kozidrak do łez!

Śpiewajmy razem. All Together Now! 74-latek doprowadzi Beatę Kozidrak do łez!
fot. materiały prasowe

Już w środę kolejny odcinek programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Czeka nas w nim mnóstwo emocji i to nie tylko dlatego, że będzie to już ostatnia szansa, by zawalczyć o miejsce w wielkim finale, ale także z powodu występu jednego z uczestników!

Na scenie „Śpiewajmy razem. All Together Now” pojawi się 74-letni Eugeniusz, który zaśpiewa utwór Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha”.

W oczach kapitan jury – Beaty Kozidrak od razu pojawią się łzy! Wzruszania nie będzie mogła też ukryć Aleksandra Szwed i Jacek Dewódzki!

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Czy uczestnik swoim wykonaniem poruszy również serca pozostałych jurorów?

Czy uda mu się trafić do grona finalistów? Tego dowiemy się w środę, 17 kwietna, o godz. 20:30 w Polsacie, a już teraz zobaczcie fragment tego wyjątkowego występu!

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!