Śpiewajmy razem. All Together Now: Uczestnik zaśpiewa jak Shaggy! (WIDEO)

Oscar Jensen Aleksandra Szwed zasiądzie w jury programu Śpiewajmy razem. All Together Now
fot. screen Youtube

Już dziś wieczorem drugi odcinek programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Na  scenie pojawi się uczestnik, który zaskoczy jurorów swoim wykonaniem piosenki „Angel” Shaggy’ego.

Śpiewajmy razem. All Together Now: Po pierwszych zaśpiewanych przez Oscara wersach piosenki, nikt się nawet nie spodziewał, jaki potencjał kryje się w głosie uczestnika!

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Oscar Jensen to pół Kanadyjczyk, pół Polak. Niesamowicie magnetyczny.

Rodzina i przyjaciele mówią o nim: “Uczynny, troskliwy z poczuciem humoru”.  Jego życie odmienił prezent od taty – pierwsza gitara. Jak zaczął śpiewać? Twierdzi, że nie miał wyboru – ma bardzo umuzykalnioną rodzinę i… nie miał wyjścia. Co mu się marzy? “Zaśpiewać na jednej scenie z Michaelem Buble, grać wielkie koncerty i festiwale!”

Na wszelki wypadek przygotował sobie plan B – jest inżynierem budownictwa, ale zupełnie nie widzi się w tym zawodzie. To jednak odległy plan, teraz oddaje się całkowicie muzyce i spełnia swoje wielkie marzenia.

▸ Przeczytaj również: Jason Priestley: Luke Perry był jedyny w swoim rodzaju….

Tego jeszcze w tym programie nie było! Zobaczcie już teraz fragment występu:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!