MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkowe„PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI” – nowy wymiar rozrywki!

„PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI” – nowy wymiar rozrywki!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Hity YouTuba, królowie internetu i mistrzowie parodii – oto co czeka nas w naszej wielkiej gali „Piosenki Z Drugiej Ręki”. Ich najlepszą wizytówką są liczby, a te robią wrażenie – profile gości programu subskrybuje łącznie prawie cztery miliony osób, a ich piosenki mają ponad 180 milionów odsłon. Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji z cyfrowego świata wyjdą twórcy najpopularniejszych przeróbek. Wystąpią znani z YouTuba m.in. Letni Chamski Podryw, Na pełnej, Cyber Marian i Chwytak. W premierowych parodiach zobaczymy zespół Łobuzy i Sławomira. Emisja 12 maja o godz. 21:05, tylko w Polsacie.

Od kilku lat miarą wielkości hitów zarówno tych polskich jak i światowych, jest nie tylko liczba wyświetleń na YouTubie, ale też zaangażowanie fanów i jakość powstających parodii.

REKLAMA

Przepis jest genialnie prosty – przerobić wielki przebój tak, żeby brzmiał bardzo śmiesznie, nakręcić równie zabawny teledysk i umieścić w sieci. Ich popularność często dorównuje oryginałom, a twórcy stają się częścią popkultury. Rzadko jednak wychodzą ze swojego cyfrowego świata.

Teraz dzięki „Piosenkom Z Drugiej Ręki” będziecie mogli poznać ich bliżej, zobaczyć i posłuchać jak wielkie hity w ich nowych odsłonach wypadają w telewizyjnym studio.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

Będzie to też okazja, by wraz z publicznością bawić się przy parodiach hitów: Sarsy, Kamila Bednarka, Modern Talking, PSY, Kraftwerk, Eda Sheerana, czy Akcentu.

Zabrzmi m.in. kultowa „Pomidorowa” (53 miliony wyświetleń) w wykonaniu Letniego Chamskiego Podrywu, Cyber Marian zaśpiewa „Das Maluch” (13 milionów wyświetleń) czy „Ja jem kebaba” autorstwa Na pełnej (18 milionów wyświetleń).

Będą też premiery, które pokażą jak doskonale w parodiach czują się Łobuzy czy Sławomir. Autorzy hitu „Ona czuje we mnie piniądz”, zaprezentują piosenkę „Wszyscy nosacze to jedna rodzina” będącą parodią hitu Bayer Full „Wszyscy Polacy to jedna rodzina”, zaś Sławomir wykona przeróbkę „Biełyje rosy”, zatytułowaną „Nie lubię Rosji”.

W „Piosenkach Z Drugiej Ręki” na widzów czekają liczne niespodzianki, goście specjalni i moc muzycznych atrakcji. Wielce prawdopodobne, że na fali popularności zjawiska, już niebawem twórców parodii czeka kariera muzyczna nie mniejsza, niż ta, która jest udziałem wielkich gwiazd piosenki.

PIOSENKI Z DRUGIEJ RĘKI – w niedzielę 12 maja o godz.21:05 (w paśmie kabaretowym) w Telewizji Polsat.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA