The Voice of Poland: Ruszają castingi do 10, jubileuszowej edycji! (WIDEO)

The Voice of Poland: Rzuszają castingi do jubileuszowej 10 edycji!
fot. screen Facebook / The Voice of Poland

The Voice of Poland powraca! Właśnie ruszają castingi do jubileuszowej 10 edycji. Już teraz sprawdź, gdzie i kiedy odbędą się pierwsze przesłuchania.

The Voice of Poland wkrótce wróci na ekrany TVP2. Będzie to już 10 edycja muzycznego programu i jak zapewniają producenci jubileuszowa edycja będzie bardzo wyjątkowa.

Przypomnijmy, że program otworzył drzwi do kariery wielu osobom, między innymi takim artystom jak: Natalia Nykiel, Rafał Brzozowski, Ania Karwan, Mateusz Ziólko, Sarsa, Antek Smykiewicz, Marcin Sójka czy też Marta Gałuszewska. Nie czekaj i zgłoś się do kolejnej edycji programu i pokaż co potrafisz!

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

The Voice of Poland 10!

“Ten program zmienił oblicze polskiej sceny muzycznej i odkrył prawdziwe wokalne diamenty” – słyszymy w oficjalnym komunikacie.

Pierwsze castingi jak dotychczas ruszają w Warszawie. Już 10-11 i 17-18 maja zostaną przeprowadzone pierwsze przesłuchania do dziesiątego, jubileuszowego sezonu muzycznego show!

Przygotuj dwie piosenki, w tym jeden cover w języku polskim, drugi w języku angielskim i przekonaj jury, że to właśnie Ty zasługujesz na miano najlepszego głosu w Polsce! Możesz śpiewać a cappella, do własnego akompaniamentu na gitarze lub pianinie albo do przyniesionego podkładu.

Nie znane są szczegóły, kto tym razem zasiądzie w jury. Na dniach będziemy informować, kto tym razem zasiądzie na czerwonych krzesłach.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie