MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweThe Voice of Poland: Ania Byrcyn powraca z anglojęzycznym singlem

The Voice of Poland: Ania Byrcyn powraca z anglojęzycznym singlem
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Znana i lubiana finalistka 11. edycji programu The Voice of Poland, czyli Ania Byrcyn powraca z nowym singlem. Tym razem to anglojęzyczna propozycja artystki zatytułowana „Trigger”. Posłuchajcie, jak brzmi!

Co prawda singiel powstał dwa lata temu, a jego polską wersję Ania Byrcyn zaprezentowała właśnie na scenie jedenastej edycji muzycznego show The Voice Of Poland. Zarówno słowa jak i muzykę napisała wokalistka, zaś za produkcję odpowiedzialny jest Bartłomiej Marszałek.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Ania Byrcyn z The Voice of Poland

„Trigger” to pierwszy utwór w języku angielskim, którym artystka debiutuje w sieci.

Piosenka opowiada o sile, determinacji i wytrwałości. Poprzez tę piosenkę chciałam podkreślić, żeby mimo przeszkód i problemów, które pojawiają się na naszej drodze, walczyć o wyznaczone sobie cele i marzenia – zdradza finalistka The Voice of Poland.

Warto wspomnieć, że „Trigger” już przed oficjalną publikacją został doceniony również za granicą. Wygrał bowiem głosami jury oraz zajął 3. miejsce według publiczności w hiszpańskim BravoFestival – międzynarodowym festiwalu dla wokalistów-uczestników Eurowizji i Eurowizja Kids oraz europejskich i światowych talent show, takich jak „The Voice of…”, „Mam Talent” czy „X-Factor”.

Kim jest Ania Byrcyn

Wokalistka, studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, na wydziale Jazz i Muzyka Rozrywkowa w klasie Mieczysława Szcześniaka. Od momentu osiągnięcia ścisłego finału w talent show „The Voice of Poland” wiosną 2020 roku konsekwentnie pnie się w górę zyskując coraz większe uznanie pośród środowiska muzycznego oraz słuchaczy w Polsce i zagranicą.

Pierwszy samodzielny singiel wydany w czerwcu 2021 roku pt. „Chowam się” okazał się jedną z najciekawszych polskich premier roku. Przyniósł on Ani KAROLINKĘ – główną nagrodę koncertu Debiutów podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Drugi singiel pt. „Dokąd?” znalazł się w finałowej dziesiątce proponowanych piosenek na Eurowizję 2022 w Turynie. Natomiast pierwszy anglojęzyczny singiel pt. Trigger to z kolei wygrana głosami jury oraz 3. Miejsce według publiczności w hiszpańskim BravoFestival – międzynarodowym festiwalu dla wokalistów-uczestników programów Eurowizja, Eurowizja Kids oraz europejskich i światowych talent show takich jak The Voice of.., Mam Talent, czy X-Factor.

Ania Byrcyn od dziecka występuje także w zespołach góralskich – obecnie z zespołem 9SIYŁ koncertuje na całym świecie krzewiąc muzykę, kulturę i tradycje Podhalan. Artystka ma na koncie udział w produkcjach telewizyjnych oraz gościnny występ na płycie SITKOWSKI Band – TWO GENERATIONS – Jazz Meets The Beatles. Aktualnie Ania Byrcyn pracuje nad swoimi autorskimi piosenkami.

Zobaczcie również: 

  1. Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
  2. Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!
  3. Sting dla Ukrainy! Zaśpiewał w hołdzie „dla dzielnych Ukraińców”
  4. „Mask Singer”: Grzegorz Skawiński przerywa milczenie. „Ten program nie ma wartości intelektualnych”
  5. Rozgogolona brazylijska gwiazda zachwyca świat. Kim jest Anitta, która ma 50 milionów polubień?
  6. Georgina Rodriguez w bikini! Trzy milionów fanów oszalało z zachwytu
  7. Wokalistka disco polo w kusym bikini. Śmiała sesja Claudi może wprawić w zakłopotanie!

Zobacz nasze wpisy na Instagramie:

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA