Rita Ora w Polsce! Gwiazda wystąpi na Orange Warsaw Festival 2019

Orange Warsaw Festival wraca w 2019 roku w dniach 31 maja - 1 czerwca. Impreza odbędzie się na terenie toru wyścigów konnych na Służewcu.

Rita Ora i Andrew Watt wrócili do siebie
fot. instagram.com/ritaora

Rita Ora, SG Lewis, Łona i Webber + The Pimps, Terrific Sunday, Lor oraz MIN t dołączają do tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Rita Ora po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Rok 2018 piosenkarka przypieczętowała wydaniem drugiego albumu “Phoenix”. Niedawno gwiazda ujawniła singel promujący to wydawnictwo. Jest nim piosenka “Only Want You” (feat. 6LACK). Za teledysk odpowiada Hannah Lux Davis.

▸ Przeczytaj również: Sylwia Przybysz w magicznej odsłonie! Musicie to zobaczyć!

– Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam – mówi Rita Ora.

– Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wsparli i pracowali ze mną. Stworzyliśmy coś, z czego jestem ogromnie dumna. Daliście mi przestrzeń i wolność, by powstało coś prosto z serca. Wymagające i czasem pełne euforii. Dziękuję wam moi fani za to, że cierpliwie czekaliście. 

Rita Ora sprzedała do tej pory 7 milionów singli. Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta “Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

Brytyjska artystka wystąpi w Warszawie 31 maja na Orange Stage.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej partner Kacezet!

Rita Ora w Polsce 2019 – bilety

Aby wziąć udział w koncercie Rity Ory wystarczy kupić bilet na 1. dzień festiwalu. Jego cena do 21 maja wynosi 259 zł. Aby uczestniczyć w całym Orange Warsaw Festival 2019 należy kupić 2-dniowy karnet w cenie 419 zł. Wejściówki na OWF 2019 można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony festiwalu www.orangewarsawfestival.pl.

Na Orange Warsaw Festival 2019 wystąpią także: Bitamina, Jan-rapowanie, Marshmello, Miley Cyrus, MIN t, Lor, Łona i Webber + The Pimps, Quebonafide, Otsochodzi, Julia Pietrucha, The Raconteurs, Rita Ora, SG Lewis, Solange, Terrific Sunday oraz Troye Sivan.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie