Jain wystąpi przed meczem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2019!

Jain
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Już w przyszłym miesiącu rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2019. W pierwszym meczu Francja zmierzy się z drużyną Korei Południowej. Przed rozpoczęciem meczu odbędzie się ceremonia otwarcia mistrzostw, podczas której wystąpi francuska piosenkarka – Jain.

Jain, której rodzice pochodzą z Francji i Madagaskaru, i która spędziła swoje dzieciństwo na kilku różnych kontynentach, co wpłynęło zarówno na jej muzykę, jak i postrzeganie świata, wykonując kilka swoich utworów, rozpocznie jedne z najważniejszych sportowych wydarzeń na świecie.

26-letnia Jain wydała swój debiutancki album „Zanaka” w 2015 roku. W 2018 roku wydała kolejną płytę “Souldier”, a niedawno ukazał się także jej nowy utwór „Gloria”.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth tańczą tango (WIDEO)

„Jestem ogromnie podekscytowana możliwością występu podczas ceremonii otwarcie tak ważnego sportowego wydarzenia” – mówi Jain.

„Możliwość wystąpienia na boisku, na którym zagrają najlepsze piłkarki na świecie, to prawdziwy honor. Moim występem chcę zainspirować każdego gracza do tego, żeby dał najlepszy występ jaki potrafi i naprawdę błyszczał na scenie światowego sportu” – dodaje piosenkarka.

„Muzyka i piłka nożna to dwie wielkie pasje naszych fanów na całym świecie. Chcemy zapewnić im rozrywkę pierwszej klasy tego lata podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Kobiet we Francji” – komentuje Philippe Le Floc’h, FIFA’s Chief Commercial Officer. – „Jestem pewien, że występ Jain będzie niezwykłym początkiem tego turnieju”. 

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej ed sheeranpartner Kacezet!

Jain jest jedną z gwiazd Open’er Festival 2019 – artystka wystąpi w Gdyni 3 lipca, podczas pierwszego dnia festiwalu.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie