Sarsa – „Tęskno mi”: trzeci singiel zapowiadający album „Zakryj”

Sarsa
fot. Kasia Stańczyk Wszelkie Prawa Zastrzeżone © MUZOTAKT.pl 2016

Sarsa zapowiada kolejnym kawałkiem nowy krążek! „Tęskno mi” to najnowszy singiel Sarsy i zapowiedź jednego z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019 roku – „Zakryj”.


Sarsa zapowiada swoją trzecią płytę osobliwymi singlami „Zakryj”, „Carmen” i „Tęskno mi”, będącymi połączeniem poetyckiego tekstu z nośną, organiczną aranżacją. Produkcje muzyczne oraz styl Sarsy wyróżniają się na tle innych artystów na rynku polskim.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth tańczą tango (WIDEO)

Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producent kreatywny albumu, konsekwentnie pozycjonuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu.

“Inspiracją artworku albumu jest zjawisko synestezji oraz moje przekonanie, że muzyka to nie tylko dźwięki, ale wielowymiarowe zjawisko. Muzykę można pokazać w kolorach czy znakach, dlatego komunikacji tego albumu towarzyszą m.in. namalowane przeze mnie obrazy inspirowane konkretnymi utworami z płyty. Poprzez bardzo symboliczne grafiki chcę umożliwić odbiór mojej twórczości również za pomocą innych zmysłów. Jeżeli chodzi o klipy – nie tworzyłam wyreżyserowanych historii. Słowa i tekst każdego singla widzę i wyrażam w kolorach, symbolach, gestach. W ten sposób chcę zwrócić uwagę na różne warstwy moich kompozycji” – mówi Sarsa.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej ed sheeranpartner Kacezet!

https://www.instagram.com/p/BxSnLjZBPqN/

Posłuchaj singla Sarsy – Tęskno mi:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!