Agnieszka Wiechnik wspiera Strajk Kobiet. Posłuchaj singla „Siła Kobiet”

Agnieszka Wiechnik wspiera Strajk Kobiet. Posłuchaj singla „Siła Kobiet”
fot. instagram.com/wiechnikagnieszka

Kobiety wielokrotnie pokazywały już swoją siłę i determinację w walce o swoje prawa, szanse rozwoju czy zdrowie. Dzięki temu nikt teraz nie wątpi w to, że płeć piękna potrafi postawić na swoim! Kobiety, szczególnie w aktualnym czasie, wsparła nowym utworem Agnieszka Wiechnik!

Agnieszka Wiechnik powraca z nowym singlem zatytułowanym „Siła Kobiet” i ważnym przesłaniem.

Piosenka Siła Kobiet powstała jakiś czas temu. Nie sądziłam, że wpasuje się w obecną sytuację, gdzie kobiety walczą o swoje prawa i godność… – zdradziła Agnieszka Wiechnik, która nie raz pokazywała już swoją siłę i determinację. 

Każda kobieta jest dla niej ważna, zarówno młodsze dziewczyny, jak i dorosłe damy! Doświadczeniem i wiedzą wspiera wiele swoich podopiecznych, wśród których jest także Ala Tracz – tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Junior, bo w każdej, nawet najmłodszej dziewczynce, jest ogromna siła!

▸ Zobacz także: Karol G, najpopularniejsza artystka latino, z nowym singlem

Tekst powstał początkowo jako mała dawka humoru, którą kobiety jako przysłowiowy pstryczek w nos mogą dać kochliwym mężczyznom! W obecnej sytuacji politycznej i społecznej jednak tekst nabrał całkowicie nowego znaczenia, a artystce przestało być do śmiechu! Teraz trzeba docenić siłę kobiet!

Dlatego nową piosenką Agnieszka Wiechnik apeluje: Drogie babeczki trzymajmy się razem! „Siła kobiet w każdej z nas”, siła jest kobietą, kobiety mają moc! Siły utworowi dodaje także specjalnie stworzony teledysk, który od teraz także jest dostępny do obejrzenia!

▸ Przeczytaj również: Nowy singiel Roxette! To jeden z ostatnich utworów nagranych przed śmiercią wokalistki

Siła Kobiet
Agnieszka Wiechnik - Marionetka
fot. instagram.com/wiechnikagnieszka
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!