Jessie J jest odważna z Don Diablo (WIDEO)

Jessie J jest odważna z Don Diablo (WIDEO)
fot. screen Youtube

Don Diablo i Jessie J opublikowali teledysk do piosenki zatytułowanej “Brave”. Możecie go zobaczyć na MUZOTAKT.pl

W klipie Don Diablo i Jessie J ewidentnie odnajdują elektryczność. „Brave” to inspirująca historia, w której zarówno Don, jak i Jessie wykorzystują swoją wewnętrzną siłę, by stawić czoła światu, zarówno razem, jak i osobno. Obraz przypomina nam, że mamy siłę, by kontynuować nawet najtrudniejsze sytuacje w życiu.

„Czasami po prostu potrzebujesz dodatkowego nacisku, aby mieć więcej odwagi w życiu i więcej odwagi, by gonić swoje marzenia lub po prostu walczyć o to, w co wierzysz. Zawsze chciałem pracować z Jessie J, ale wiem też, że nie lubi pojawiać się w kolaboracjach. Tak więc czułem, że muszę czekać na właściwy moment. ‘Brave’ był tym momentem” – powiedział Don Diablo.

„Po usłyszeniu dema ‘Brave’ od razu chciałam być częścią tej wspaniałej piosenki i przekazu. W tej piosence nie ma nic, co by się nie czuło lub nie chciało tańczyć! Idealny letni kawałek. Cieszę się, że jestem teraz w trasie, więc mogę zaśpiewać go dla moich fanów. Jestem bardzo wdzięczna Don Diablo za to, że poprosił mnie o współpracę, był bardzo podekscytowany, że świat to usłyszy!” – wyznała Jessie J.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

“This Christmas Day” to ostatni świąteczny album Jessie J z 2018 roku. Wcześniej artystka wydała 4 płyty. Jej największe przeboje to “Price Tag” z B.o.B-em i “Bang Bang” z Arianą Grande i Nicki Minaj.

Holenderski DJ, Don Diablo ostatnia płytę, “Future”, wydał w 2018 roku.

Utwór “Brave” zadebiutował na 19 miejscu na liście Billboard Dance / Electronic Digital Song Sales.

▸ Przeczytaj również: Margaret: Szczegóły płyty “Gaja Hornby”. Gościnnie jej ed sheeranpartner Kacezet!

Zobacz teledysk do piosenki Brave / Don Diablo z Jessie J:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie