Carly Rae Jepsen zapowiada nowy album singlem „Too Much”

Album będzie dostępny również w wersji deluxe, na której znajdą się dwa dodatkowe utwory.

Wraz z ogłoszeniem daty premiery krążka Carly Rae Jepsen ujawniła również okładkę wydawnictwa.
fot. Markus & Koala

Carly Rae Jepsen zapowiada nowy, wyczekiwany album „Dedicated” kolejnym singlem – posłuchajcie kawałka zatytułowanego „Too Much”!

Carly Rae Jepsen pracowała nad utworem z Johnem Hillem, Jordanem Palmerem oraz Noonie Bao. „Too Much” zapowiada najnowszy album studyjny wokalistki, „Dedicated”, który trafi do sklepów i serwisów cyfrowych już 17 maja.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

Pełna lista utworów na „Dedicated” prezentuje się następująco:

1. Julien 
2. No Drug Like Me
3. Now That I Found You
4. Want You in My Room
5. Everything He Needs
6. Happy Not Knowing
7. I’ll Be Your Girl
8. Too Much
9. The Sound
10. Automatically in Love
11. Feels Right ft. Electric Guest
12. Right Words Wrong Time
13. Real Love
14. For Sure
15. Party For One

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez pozuje w czerwonym BIKINI! Idea jest szczytna…

Poprzedni album Carly, wydany w 2015 roku „E*MO*TION”, zebrał znakomite recenzje w takich mediach jak „TIME”, „Entertainment Weekly”, Pitchfork, „People”, Stereogum, Vulture, Complex czy Noisey. Wielu krytyków uznało krążek za najlepszy album pop 2015. Na wydawnictwo trafił m.in. wielki przebój „I Really Like You”. W 2016 Jepsen wydała niespodziankę – „E*MO*TION Side B”. Artystka zyskała rozgłos na całym świecie za sprawą hitu „Call Me Maybe” z albumu „Kiss”. Singiel sprzedał się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 20 mln egzemplarzy, dotarł do 1. miejsca iTunes w ponad 47 krajach, cieszy się również statusem diamentowej płyty w USA. Utwór zapewnił Jepsen nominację do Grammy w dwóch kategoriach: Najlepsze wykonanie pop solo oraz Piosenka roku.

Posłuchajcie singla Too Much:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie