Marcin Sójka śpiewa Queen w kampanii wspierającej wybory do PE

Marcin Sójka powraca!
fot. materiały prasowe

Marcin Sójka w kampanii do PE! Nowa wersja „Friends Will Be Friends” Queen i szeroko rozpoznawalni ambasadorzy: tak muzyczna kampania promująca wybory do Parlamentu Europejskiego nadaje ton poparciu dla idei europejskich, przeciwstawiając się nacjonalizmowi i marginalizacji.

Polskę w projekcie reprezentuje Marcin Sójka, zwycięzca ostatniej edycji „The Voice of Poland”, autor wielkiego hitu „Zaskakuj mnie”.

W projekcie wzięło udział 30 młodych artystów z 28 krajów UE. Zespół Queen udostępnił utwór w tym celu nieodpłatnie.

▸ Przeczytaj również: 11-letnia córka Jennifer Lopez prezentuje swój talent wokalny (WIDEO)

Celem kampanii jest zmobilizowanie trzech milionów dotychczas niegłosujących osób do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja. Akcji towarzyszy hasztag #vote4friendship. Kampania Alliance4Europe jest skierowana przede wszystkim do młodych obywateli UE, którzy przechodzą nad osiągnięciami Unii do porządku dziennego, ale w większości przypadków nie idą na wybory. Gdy wybierano skład PE na kończącą się wkrótce kadencję, głosowało tylko 43,09% wszystkich uprawnionych. Czas to zmienić!

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie! Zobacz PIKANTNE zdjęcia

Do nowej wersji kawałka powstanie teledysk, który można obejrzeć tu:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie