Saszan, Jula, Michał Szczygieł i Diana Ciecierska angażują się w ochronę środowiska

Saszan, Jula, Michał Szczygieł i Diana Ciecierska angażują się w ochronę środowiska
fot. Rafał Klimczyk

Młode gwiazdy Universal Music Polska – Saszan, Jula, Michał Szczygieł i Diana Ciecierska – wzięli udział w wielkim finale akcji „Zbieraj z klasą”, który odbył się w Warszawie w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta.

Na scenie wystąpiły gwiazdy młodego pokolenia: Saszan, Michał Szczygieł, Diana Ciecierska, Filip Lato i Jula. Jak się okazało, każdy z nich dba o naszą planetę i przekazał najmłodszym uczestnikom, jak w łatwy sposób sprawić żeby śmieci było mniej.

Wydarzenie prowadzili ambasadorzy akcji: wokalista Mariusz Totoszko oraz założycielka portalu „Najlepsze dla dzieci” Justyna Tomańska.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w sądzie za publikacje własnych zdjęć

Do projektu mogły się zgłaszać publiczne i niepubliczne: przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz wyższe uczelnie.
W tej edycji projektu „Zbieraj z klasą” uczestniczyło ponad 1000 placówek oświatowych z całej Polski. W okresie od września 2018 r. do marca br. ich przedstawiciele zebrali łącznie 25 470 kg baterii oraz 107 678 kg zużytego sprzętu.

Diana Ciecierska to półfinalistka tegorocznej edycji „The Voice of Poland” oraz półfinalistka „Mam talent!”, laureatka wielu prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów wokalnych, zdobywczyni nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Debiuty, reprezentantka Polski na Międzynarodowym Festiwalu „Razem we wspólnej Europie” w Monachium. „Żyj z tym sam” to pierwszy singiel artystki, który doskonale radzi sobie w ogólnopolskich radiach.

▸ Przeczytaj również: Eurowizja 2019: Madonna w ogniu krytyki po występie w Izraelu (WIDEO)

Diana Ciesierska – Żyj z tym sam

Saszan i Michał Szczygieł zaprezentowali niedawno wspólny teledysk do nowej wersji utworu zatytułowanego „Wystarczy” z płyty „Hologram”:

Saszan, Michał Szczygieł – Wystarczy

Filip Lato i Jula ostatnio wydali wspólnie singiel pt. “Zanim nas policzysz”. “Każdy kto kiedyś kochał wie, że w związku nie zawsze wszystko układa się tak jak byśmy tego chcieli. Dopóki jednak między dziewczyną i chłopakiem istnieje prawdziwe uczucie, dopóty nie wolno im się poddać – po każdej burzy zawsze pojawia się słońce i w tej piosence zawarty jest promyk tej nadziei. Bardzo się cieszę, że Jula zgodziła się zaśpiewać tę piosenkę razem ze mną – dzięki połączeniu damskiego i męskiego wokalu utwór zyskał zupełnie nową jakość, a emocje w nim zawarte są jeszcze bardziej autentyczne” – mówi Filip Lato.

Filip Lato, Jula – Zanim nas policzysz
Filip Lato i Jula
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!