MUZOTAKTNEWSYSerialeMiley Cyrus jako Ashley! Intrygujący zwiastun serialu "Czarne lustro" (WIDEO)

Miley Cyrus jako Ashley! Intrygujący zwiastun serialu “Czarne lustro” (WIDEO)
M

REKLAMA
REKLAMA

Netflix udostępnił polskie zwiastuny trzech nowych odcinków piątego sezonu serialu “Czarne lustro”. W jednym z nich widzimy Miley Cyrus jako Ashley. Oto powraca 5. sezon “Black Mirror”! Zobaczcie nagrania wideo poniżej na MUZOTAKT.pl

W zwiastunie zatytułowanym „Rachel, Jack and Ashley Too” widzimy Miley Cyrus jako gwiazdę muzyki pop, z którą marzy skontaktować się samotna nastolatka. I choć życie gwiazdy popu wydaje się być piękne i różowe, nie jest tak doskonałe, jakby mogło nam się wydawać. W roli nastolatki zobaczymy Angourie Rice.

REKLAMA

W antologicznym cyklu zobaczymy Miley Cyrus oraz Andrew Scotta, Anthony’ego Mackie, Yahyę Abdula-Mateena II, Tophera Grace’a i Damsona Idrisa. 

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w sądzie za publikacje własnych zdjęć

“Czarne lustro” to produkcja, która ukazuje różne historie dotyczące współczesnych zagrożeń. Każdy z odcinków to inna opowieść.

Najpierw powstały dwa brytyjskie sezony oraz specjalny, świąteczny odcinek, a następnie cykl przejął Netflix. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones. Premiera serialu “Czarne lustro” już 5 czerwca na platformie Netflix. 

Przypomnijmy, że Miley Cyrus jest gwiazdą tegorocznego Orange Warsaw Festivalu. Ikona muzyki i popkultury na pierwszym koncercie w Polsce. Artystka zaśpiewa już 1 czerwca na służewieckim Torze Wyścigów Konnych w Warszawie.

▸ Przeczytaj również: Eurowizja 2019: Madonna w ogniu krytyki po występie w Izraelu (WIDEO)

Zobaczcie wszystkie trzy nowe zwiastuny piątego sezonu serialu “Czarne lustro”. W nowym cyklu po raz kolejny zobaczymy dziwne pomysły z nowymi technologiami w roli głównej. Robi się naprawdę intrygująco.

Jak Wam się podobają?! My już nie możemy się doczekać!

Black Mirror / Czarne lustro: Rachel, Jack i Ashley Too – zwiastun!

Rachel, Jack i Ashley Too

Black Mirror / Czarne lustro: Striking Vipers – zwiastun!

https://www.youtube.com/watch?v=-_m8YNYscZE
Striking Vipers

Black Mirror / Czarne lustro: Smithereenowie – zwiastun!

Smithereenowie
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA