Michał Szpak oczarował publiczność! Otrzymał też specjalną nagrodę

Michał Szpak oczarował publiczność na Polsat SuperHit Festiwal! Otrzymał też nagrodę
fot. Instagram.com

Od wczoraj trwa Polsat SuperHit Festiwal 2019. To niezwykłe muzyczne wydarzenie będziemy jeszcze oglądać przez 2 dni. W tym roku możemy podziwiać wspaniałe jubileusze artystów polskiej sceny muzycznej i nagrody, na które ciężko pracowali przez ostatnie lata. Jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu bez wątpienia był Michał Szpak, który został wyróżniony nie tylko za sprzedaż płyt. Za co gwiazdor otrzymał jeszcze nagrodę?! Szczegóły serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Michał Szpak zachwycił na Polsat SuperHit Festiwal 2019. Artysta po raz kolejny udowodnił, jak powinno wyglądać genialne show!

W tym roku “kolorowy ptak polskiego show-biznesu” wystąpił w podwójnej roli – jako prowadzący i występujący na scenie Opery Leśnej. Trzeba przyznać, że w roli konferansjera u boku Krzysztofa Ibisza sprawdził się również rewelacyjnie.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek na Ibizie! Kusi w stroju kąpielowym (FOTO)

Michał Szpak na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Artysta rozpoczął swój występ od kawałka “Byle być sobą”, następnie usłyszeliśmy numer pt. “Don’t Poison Your Heart” oraz wielki eurowizyjny przebój zatytułowany “Color of Your Life”. Jego głos powala na kolana!

Podczas recitalu Michał Szpak kilkukrotnie przebierał się na scenie. Jego kreację były imponujące. Na szczególną uwagę zasługuje cekinowa kurtka w kolorach tęczy czy cekinowa peleryna obszyta piórami. Gwiazdor wyglądał naprawdę zjawiskowo i widowiskowo. Jesteśmy pewnie, że ten występ zostanie na długo zapamiętany.

Dzięki Michałowi Szpakowi mimo chłodnej pogody w Sopocie, ten wieczór był naprawdę gorący. Tuż po świetnym występie artysty, na scenie pojawił się Jankes, który wręczył gwiazdorowi nagrodę specjalną, tzw. biały kruk. Złota płyta z napisem “Odwołujemy zimę” była podziękowaniem za jego świetny talent i magiczny występ w Tajlandii podczas wydarzenia ‘Eska Odwołuje Zimę’. Muzyk podwójnie zdobył też platynową płytę! Michał Szpak był bardzo wzruszony i zaskoczony.

Fani gwiazdora są zachwyceni występem Szpaka. “Ogromne gratulacje dla Michała. Najlepszego Artysty ✌️❤️”, “Wszystko się zgadza, unikatowy na naszej scenie muzycznej👌”, “Król 🌹🌹🌹”, “Michał jest najlepszym Artystą. Występ był wspaniały❤️” – czytamy w komentarzach na naszym Instagramie.

A Wam jak się podobał występ Michała Szpaka i która kreacja wg. was była najlepsza?!

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande wspomina atak w Manchesterze. Jak uczciła rocznicę?!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie