Sarsa na oficjalnej premierze „Zakryj”. Rewelacyjne recenzje płyty!

Sarsa na oficjalnej premierze „Zakryj”. Rewelacyjne recenzje płyty!
fot. instagram.com/sarsa_markiewicz

W piątek, tj. 24 maja 2019 roku, do sklepów i serwisów cyfrowych trafiła najnowsza płyta Sarsy „Zakryj”. Tego samego dnia w Warszawie odbyła się oficjalna premiera krążka połączona z wernisażem obrazów namalowanych przez artystkę. Jak wypadła Sarsa?!

W miniony piątek w restauracji Aurelio w Warszawie Sarsa uroczyście zaprezentowała nowy album pt. „Zakryj”. Oprócz tłumu dziennikarzy, na imprezie pojawili się m.in. Michał Szczygieł i Magda Bereda. Artystka przygotowała dla publiczności mini koncert akustyczny ze swoimi największymi przebojami z nowej płyty. Tłumaczeniem na język migowy osobistych tekstów Sarsy zajęła się na żywo Iwona Cichosz.

“Muzykę słyszę w kolorach i symbolach od zawsze.. Postanowiłam się tym z Wami podzielić” – napisała Sarsa tuż przed wydarzeniem.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Sarsa powraca z wyjątkowym albumem Zakryj

Osobisty charakter krążka to jeden z najczęściej wymienianych atutów „Zakryj” w recenzjach. Pierwsze reakcje dziennikarzy są bardzo entuzjastyczne:

„Zakryj” to coś o wiele więcej niż przyzwoita płyta popowa. To naprawdę dobry materiał, który pokazuje, że od debiutu Sarsa stała się o wiele dojrzalszą piosenkarką. Świadomą tego, w jakim kierunku ma podążać jej kariera. Momentami mam wrażenie, że polski pop mocno kuleje, ale krążek „Zakryj” ma szansę polepszyć nadszarpniętą reputację tego gatunku w Polsce – Bartosz Sąder, Onet Kultura

Dużo dobrego trzeba powiedzieć o produkcji i pracy nad refrenami. 4/6 – Marcin Cichoński, „Wprost”

W produkcje włożono mnóstwo serca, czasu i cierpliwości. W album i każdy poszczególny utwór Sarsa tchnęła cząstkę swojej duszy. Uderza też szczerością i prawdą (…) 8.5/10 – Paweł Markiewicz, All About Music

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande wspomina atak w Manchesterze. Jak uczciła rocznicę?!

Podczas imprezy premierowej artystka pokazała również kolekcję obrazów jakie namalowała do każdego utworu z albumu. Zgromadzeni goście mogli również sięgnąć po pędzel i przygotować własną wersję okładki albumu, która zostanie zlicytowana na WOŚP.

Dzień po premierze płyty Sarsa otrzymała w Sopocie platynową płytę za singiel „Zakryj”. Artystka wykonała utwór w trakcie imprezy. Występ można zobaczyć tutaj:

Sarsa – Polsat SuperHit Festiwal 2019
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!