Blossoms z listem miłosnym do Nowego Jorku w klipie “The Keeper”

Blossoms
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

W sieci pojawił się klip do “The Keeper”, singla promującego trzecią płytę indie-rockowej formacji Blossoms. Premiera “Foolish Loving Spaces” zaplanowana jest na 31 stycznia 2020.

Za reżyserię teledysku opowiada sam zespół Blossoms. Nakręcony Super 8 klip to list miłosny dla Nowego Jorku.

Za produkcję nowej płyty Blossoms “Foolish Loving Spaces” odpowiadają stali współpracownicy zespołu – James Skelly oraz Rich Turvey z Parr Street Studios w Liverpoolu. Teksty Toma Ogdena dotyczą romantycznych wzlotów i upadków. Myles Kellock na klawiszach zapewnia chwytliwe motywy jak z kultowych gier komputerowych, a gitara Josha Dewhursta nadaje materiałowi filmowego klimatu. Joe Donovan na perkusji i Charlie Salt na basie dbają o taneczny wymiar “Foolish Loving Spaces”.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

– To czyste uczczenie miłości w każdym jej fascynującym wymiarze – Blossoms tak opowiadają o nagrywaniu albumu. – Bawimy się z konceptem grzechu, zakazanych uczuć. W wakacje słuchaliśmy bardzo dużo takich płyt jak “Stop Making Sense”, “The Joshua Tree” czy “Screamadelica”, to były nasze główne inspiracje.

Blossoms powstało w 2013 roku. Debiutancki album, zatytułowany po prostu “Blossoms” (2016), spędził dwa tygodnie na szczycie listy sprzedaży w UK, jak również zapewnił muzykom nominacje do BRIT Award i Mercury Prize. Wydany dwa lata później “Cool Like You” przyniósł takie przeboje jak “I Can’t Stand It”, “There’s A Reason Why (I Never Returned Your Calls)” i “How Long Will This Last?”.

Oto tracklista “Foolish Loving Spaces”.:

1. If You Think This Is Real Life
2. Your Girlfriend
3. The Keeper
4. My Swimming Brain
5. Sunday Was A Friend Of Mine
6. Oh No (I Think I’m In Love)
7. Romance, Eh?
8. My Vacant Days
9. Falling For Someone10. Like Gravity

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowy tatuaż na udzie! (FOTO)

The Keeper
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie