MUZOTAKTNEWSYGwiazdyMiley Cyrus wyjawiła intymny sekret. Co na to fani gwiazdy Disney'a?!

Miley Cyrus wyjawiła intymny sekret. Co na to fani gwiazdy Disney’a?!
M

REKLAMA
REKLAMA

Miley Cyrus znów szokuje swoich fanów oraz postronnych obserwatorów show-biznesu. Gwiazda podzieliła się intymnym wyznaniem, które nie każdemu sprawia przyjemność. Jednak dla głośnej skandalistki nie jest to nic krępującego.

Miley Cyrus (26 l.) za dwa dni przyleci do Polski, by wystąpić w Warszawie w ramach Orange Warsaw Festival. Przypomnijmy, że dzień wcześniej artystka wyda swój autorski materiał zatytułowany “She Is Coming”. Już się mówi, że to murowany skandal. Po okładce i krótkich filmikach, które piosenkarka opublikowała w mediach społecznościowych można spodziewać się, że to będzie prawdziwa bomba!

REKLAMA

Poniżej możecie zobaczyć czarno-biały filmik z fragmentem jej nowej piosenki zatytułowanej “Midnight in US”.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w zaskakującym coverze. Nie uwierzycie, co zaśpiewał!

Intymny sekret Miley Cyrus

Jak się okazuje podróż samolotem ze Stanów Zjednoczonych do Europy dla artystki będzie szczególną przyjemnością. I choć dla większości lotniskowe procedury kontrolne nie są zbyt miłe, to Miley Cyrus je uwielbia.

Jak wyznała gwiazda, nawet bardzo je lubi. Chodzi dokładnie o kontrolę przed wejściem do samolotu, tzw. pat-down, czyli rewizja osobista. Na czym to polega?! Strażnik swoim dotykiem przeszukuje dokładnie pasażera. Wydaje się to bardzo krępujące, że ktoś dosłownie obmacuje Cię. Jak widać, nie dla amerykańskiej piosenkarki. W jednym z ostatnich wywiadów radiowych “Capital Breakfast with Roman Kemp” wyznała, że bardzo często jest poddawana takiej rewizji osobistej i bardzo to lubi.

“Stają się bardzo wrażliwi i jestem w pewnym sensie wiesz… czuję ludzki dotyk. Coraz bardziej mnie to denerwuję, że robią takie rzeczy, ale naprawdę to lubię. Potrzebuję odrobiny ludzkiego dotyku” – powiedziała na antenie Miley Cyrus.

Dziennikarz muzyczny, który prowadził wywiad przez chwilę naprawdę zaniemówił, po czym z uśmiechem dodał, że jest chyba jedną z nielicznych osób, które to lubią. Ciekawe, co na to mąż gwiazdy, Liam Hemsworth? Takie przyjemności na lotniskach…

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA