MUZOTAKTNEWSYGwiazdyWielki powrót ikony z nowym singlem! Ciara przedstawia „JUMP”

Wielki powrót ikony z nowym singlem! Ciara przedstawia „JUMP”
W

To debiut artystki w Republic Records i Uptown Records we współpracy z jej własnym labelem Beauty Marks Entertainment.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Po licznych zapowiedziach, zdobywczyni nagrody Grammy, artystka, piosenkarka, autorka tekstów, przedsiębiorczyni i filantropka Ciara przedstawia swój wyczekiwany nowy singiel i teledysk „JUMP” wraz z Coast Contra.

„JUMP” wyznacza początek kolejnego rozdziału w karierze Ciary. Szalona produkcja podkreśla jej pewne siebie, chwytliwe wersety oraz klasyczny, gotowy na parkiet R&B zastrzyk nieokiełznanej energii. Utwór zawiera wers viralowej hip-hopowej grupy Coast Contra pod skrzydłami Area 51 Music/Virgin Music. W jej skład wchodzą Eric Jamal (Filadelfia, PA), Rio Loz (Cali, Columbia) oraz bracia bliźniacy Ras & Taj Austin (Los Angeles, CA).

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Na siłowni wszyscy patrzyli tylko na nią! Jak pojawiła się rumuńska gwiazda disco polo

Podtrzymując tradycję widowiskowych wizualizacji, Ciara serwuje prawdziwie kinowe wydarzenie. Klip wyreżyserowany przez Dave’a Meyersa (Kendrick Lamar, Ariana Grande) porusza się z prędkością światła. Ciara nie tylko tańczy na jadącym pociągu metra, ale także prowadzi serię wysoce wymyślnych układów choreograficznych. Może się również pochwalić nie mniej niż 14 zmianami strojów i looków, podkreślając jej status ikony stylu.

Materiały promocyjne partnera

Przed wydaniem, piosenki „Billboard”, „Variety” i inni celebrowali ekscytujące zapowiedzi Ciary dotyczące nowej muzyki, podczas gdy HYPEBAE już określił „JUMP” jako „letni hymn”. Co najważniejsze, Ciara przygotowuje właśnie grunt pod jej pierwszy od czterech lat pełnowymiarowy, ósmy album, który ukaże się już wkrótce.

Więcej newsów o gwiazdach i muzyce, ekskluzywne wywiady i fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku MUZOTAKT.

W całej swojej niewiarygodnej karierze Ciara stała się jedną z najbardziej wpływowych artystek XXI wieku. Poza liczonymi w miliardach streamami, zdobyła dziesiątki multiplatynowych, platynowych i złotych certyfikatów na całym świecie i wydała ponadczasowe hymny, takie jak „One Step, Two Step” (feat. Missy Elliott), „Goodies”, „Body Party”, „I Bet” czy „Level Up”. Wielokrotnie wystąpiła w filmie i telewizji, a w przyszłym roku zagra w „The Color Purple”.

Jej przedsięwzięcia obejmują wszystkie sektory, od jej firmy produkcyjnej Why Not You Productions, przez rum Ten To One, po The House of LR&C, dom mody, który założyła wraz z mężem Russellem Wilsonem w 2020 roku. Ciara zasiada w zarządzie fundacji Why Not You, a także jest współautorką bestsellerowej książki obrazkowej dla dzieci „Why Not You?”.

Wkrótce Ciara rozpocznie swój największy, najodważniejszy i najjaśniejszy rozdział, debiutując w 2022 roku dla Republic Records, Uptown Records i Beauty Marks Entertainment.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA