2 marca 2016 r. po raz pierwszy w historii, jeden z najgorętszych zespołów świata – Imagine Dragons, jednej nocy wystąpi w kinach na całym świecie z koncertem Smoke + Mirrors Live! Multikino – specjalnie dla Was – pokaże ten koncert!

Na koncercie Smoke + Mirrors Live nakręconym w ramach trasy Imagine Dragons pojawiły się takie hity jak Demons, It’s Time i nagrodzony Grammy Radioactive z debiutanckiego albumu Night Visions, który okrył się platyną. Album Smoke + Mirrors uplasował się na #1 miejscu listy Billboard oraz brytyjskiej listy Official Album Charts i zawiera najnowsze hity, takie jak: I Bet My Life, Gold and Shots, które również znalazły się w filmie.

Przeżyj najdoskonalsze doświadczenie muzyczno-filmowe – bliskie spotkanie z zespołem na dużym ekranie w 4K Dolby Atmos*. Nie przegap jednego z najbardziej niesamowitych występów! Już w środę 2 marca w Multikinie!

„IMAGINE DRAGONS: SMOKE + MIRRORS LIVE” będzie można zobaczyć 2 marca 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Katowice*, Gdańsk, Kraków, Łódź, Warszawa – Ursynów, Warszawa – Złote Tarasy, Poznań 51, Wrocław – Pasaż.

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!