Selena Gomez pobiła rekord na Instagramie! Królowa polubień

Selena Gomez pokazała gorące zdjęcia w bikini
fot. Instagram @selenagomez

Selena Gomez została światową gwiazdą na Instagramie – mimo że ma mniej obserwatorów, niż na przykład Ariana Grande. Przeczytajcie więcej na MUZOTAKT.pl

Selena Gomez (26 l.) wciąż ma imponującą liczbę fanów na Instagramie. Obecnie gwiazdę muzyki pop obserwuje aż 151,8 miliona Internautów.

Serwis monitorujący media społecznościowe Hype Auditor potwierdza, że piosenkarka plasuje się na szczycie, ponieważ otrzymuje średnio 3,6 miliona polubień na jeden post. Analityka strony pokazuje, że większość jej fanów – 14 procent pochodzi z Indii, a 58 procent to kobiety.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zdradza, jak radzi sobie z hejtem! (WIDEO)

Selena Gomez rozgrzała do czerwoności Instagram.

Zdjęcie w czerwonym bikini ma naprawdę pokaźną liczbę polubień na Instagramie. Selena Gomez postanowiła pomóc swojej bliskiej przyjaciółce zaprojektować specjalne bikini dla osób, które przeszły operację przeszczepu nerki. Theresa Mingus, która jest inicjatorką całego projektu i założycielką marki Krash, razem z Seleną chcą pomóc kobietom, które chcą w jakiś sposób ukryć widoczną bliznę po transplantacji nerki. Kostium prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

Selena Gomez Instagram

Kylie Jenner pojawia się na drugim miejscu, z 3,6 miliona polubień średnio na post. Gwiazda ma 137 milionów fanów, z czego 24 procent z nich mieszka w Stanach Zjednoczonych. Trzecie miejsce zajmuje Cristiano Ronaldo! Gwiazda Juventusu ma 170,1 miliona fanów, ale zaangażowanie ich spadło o 2,8 miliona polubień. Większość jego fanów mieszka w Iranie i Indiach – w sumie 24 procent – a ponad trzy czwarte to mężczyźni.

Selena Gomez Instagram

Zaraz po nim znajduje się legenda Barcelony, Lionel Messi, którego obserwuje już 126,1 mln Internautów i średnio 2,4 mln osób lajkuje jego wpisy. Większość jego zwolenników mieszka w Hiszpanii i 77% to mężczyźni.

Beyoncé jest na 5 miejscu, ma 128,1 miliona obserwujących, średnio 2,3 miliona osób angażuje się w posty, a 27 procent jej fanów mieszka w Stanach Zjednoczonych, z czego tylko 3 procent pochodzi z Wielkiej Brytanii.

Kim Kardashian jest na 6. miejscu. Dostaje około 1,6 miliona polubień ze 141,2 mln fanów – jedna trzecia mieszka w USA.

Na 7 miejscu okazuje się, że jest konto samego Instagrama! Profil platformy ma 303,2 miliona obserwujących, ale zaangażowanie to zaledwie 700 000 polubień na post.

Na 8 miejscu jest Ariana Grande. 24 procent z jej 156,9 miliona fanów mieszka w Stanach Zjednoczonych. Artystka otrzymuje średnio 1,1 miliona polubień postów.

Dziewiątka to Justin Bieber, który ma 113,9 miliona fanów i 1,5 miliona polubień. Otrzymuje średnio 1,2 miliona polubień. 21 procent jego fanów mieszka w USA, a 4 procent w Wielkiej Brytanii.

View this post on Instagram

#mydrew

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek kusi ciałem. Jej SEKSOWNE zdjęcia zwalają z nóg! 

Selena Gomez Instagram
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie