Dawid Kwiatkowski: Warner Music Poland przejęte przez fanów (FOTO)

Dawid Kwiatkowski podpisuje płyty
fot. materiały prasowe

Dawid Kwiatkowski powrócił w wielkim stylu! Dokładnie o godz. 13:13, 13 czerwca biuro Warner Music Poland przerodziło się w specjalny Pop Up Store poświęcony w całości Dawidowi Kwiatkowskiemu i jego najnowszej płycie. Album ’13 Grzechów Niczyich’ znajduje się na drugim miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLiS, czyli jest obecnie jedną z najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Z tej okazji Dawid Kwiatkowski zaprosił wszystkich fanów na wyjątkowe spotkanie, podczas którego można było zakupić specjalnie zaprojektowane koszulki, bluzy oraz inne gadżety.

Mimo 30 stopniowego upału tłumom nie było końca, a pierwsze osoby czekały już od wczesnych godzin porannych przed budynkiem wytwórni Warner Music Poland.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

Przypomnijmy, że album ’13 Grzechów Niczyich’, ukazał się 31 maja.

Pop Up Store to kolejny element promocji najnowszej płyty Dawida Kwiatkowskiego. Na początku bieżącego tygodnia, w czternastu miastach Polski pojawiły się billboardy dedykowane utworom z albumu “13 grzechów niczyich“. W każdej lokalizacji znajduje się billboard z przypisanym utworem oraz grzechem, a wszystkie zawierają specjalne kody QR, które po zeskanowaniu przenoszą słuchaczy do specjalnej wiadomości od artysty dla fanów w danym mieście.

Limitowana edycja najnowszej płyty Dawida Kwiatkowskiego błyskawicznie wyprzedała się we wszystkich sklepach. Wersja sklepowa, do której poligrafię zaprojektował ceniony grafik Forin, wydana jest w niestandardowy sposób i naprawdę warto posiadać fizyczne wydanie w swojej kolekcji.

13 grzechów niczyich” to pierwszy efekt współpracy Dawida Kwiatkowskiego i Warner Music Poland. Krążek ten jest pewnego rodzaju spowiedzią, którą tworzył przez ostatnie dwa lata z kilkoma producentami oraz kompozytorami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Historia powstawania albumu zapisana jest na dyktafonie Dawida. Artysta nagrywał dzień po dniu dziesiątki melodii, które wpadały mu do głowy, fragmenty tekstów czy rozmów (ich części usłyszycie w pojedynczych piosenkach). Nagrania wysyłane były grupie ponad dwudziestu osób pracujących nad albumem, które wspólnie z Dawidem „ubierały” jego emocje, przeplatając je ze swoimi doświadczeniami. Album zawiera czternaście różnych stylistycznie utworów. Trzynaście z nich ma wspólną cechę – grzech, który nie powinien nim być… Czy miłość, marzenia albo przyjaźń mogą prowadzić do zgubienia? Czy tylko złe cechy mogą być „grzechem”? Odpowiedzi szukajcie na płycie, która jest nowym otwarciem w karierze Dawida. Czternasty utwór został nagrany na dyktafon równo pięć dni przed zamknięciem płyty. Czy znajdziesz odpowiedź, o której piosence mowa?

▸ Przeczytaj również: Rita Ora kusi w bikini! Tak odpoczywa między koncertami (FOTO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie