MUZOTAKTNEWSYGwiazdyBillie Eilish i Justin Bieber razem!

Billie Eilish i Justin Bieber razem!
B

REKLAMA
REKLAMA

Billie Eilish opublikowała remiks piosenki zatytułowanej “Bad Guy”, w której udziela się Justin Bieber. Czy piosenka okaże się hitem?! Posłuchajcie i oceńcie sami.

Plotki o wspólnym nagraniu Billie Eilish i Justina Biebera pojawiały się już od jakiegoś czasu. Pierwsze informacje mówiły o nowej wersji kompozycji “All The Good Girls Go To Hell”, ostatecznie jednak wybór padł na “Bad Guy”. 

REKLAMA

Billie Eilish na współpracę z Justinem Bieberem zareagowała z entuzjazmem, na co dowody są poniżej.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zachwyca w wyjątkowej sesji dla Vevo (WIDEO)

Justin Bieber śpiewa w nowej wersji „bad guy”: „Złote zęby, moja szyja, nadgarstki są zamrożone / Mam więcej lodu niż śnieg / Ten gość, nie udawaj, że nie wiesz / Ten gość, taki krytyczny”. Okładka singla to zdjęcie młodszej Billie Eilish, która pozuje w kostiumie do tańca przy ścianie zaklejonej plakatami Biebera.

Oryginalna wersja „bad guy” pochodzi z debiutanckiego albumu Billie, „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” wydanej w marcu 2019. Wkrótce do sprzedaży fizycznej trafi EP-ka Eilish „Don’t Smile At Me”.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku. Justin Bieber ma na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”.

▸ Przeczytaj również: Cleo z zaskakującą decyzją! Tego nikt się nie spodziewał

Billie Eilish i Justin Bieber – bad guy
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA