MUZOTAKTNEWSYGwiazdyJustin Bieber zdradza, czego naprawdę ŻAŁUJE w związku z Hailey Bieber. To Was zaskoczy!

Justin Bieber zdradza, czego naprawdę ŻAŁUJE w związku z Hailey Bieber. To Was zaskoczy!
J

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Justin Bieber i jego żona Hailey po raz kolejny zwierzyli się z osobistych sekretów w facebookowym show “The Biebers on Watch”. Gwiazdor zdradził swoje życiowe refleksje, a z jego ust padło wiele interesujących faktów. Czego tak naprawdę żałuje kanadyjski piosenkarz?

Justin Bieber (26 l.) i Hailey Bieber (23 l.) w kolejnym odcinku miniserialu “The Biebers on Watch” opowiedzieli o intymnych sferach swojego związku. Gwiazdor przyznał, że bardzo ubolewa nad faktem, że nie wstrzymał się ze współżyciem do momentu małżeństwa z Hailey. Jeden z fanów zadał zaskakujące pytanie: “Czy zmieniłbyś coś, gdybyś cofnął się w czasie?”

Niczego nie żałuję, bo myślę, że to co robisz, czyni cię tym, kim jesteś… uczysz się na podstawie różnych doświadczeń, ale gdybym mógł cofnąć czas i nie musiałbym zmierzyć się z bólem, przez który przeszedłem – tak, pewnie bym zaczekał na sprawy łóżkowe. Wiem, że to brzmi dziwnie i nie sądzę, że to zbyt wiele informacji, myślę, że jest to pomocne. Życie intymne może być trochę hmm… mylące, kiedy jest się po prostu aktywnym w łóżku z kimkolwiek… taka jest prawda. Prawdopodobnie wstrzymałbym się do ślubu – wyznał Justin Bieber.

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo w kusej bieliźnie. Opadły nam szczęki! Jej kadry zachwyciły nie tylko fanów z Polski!

Hailey Bieber pokiwała głową i skomentowała, że ona czuła się inaczej:

Nie wiem, czy powiedziałabym to samo, ale mamy różne doświadczenia we wszystkim, tak różne podróże życiowe. Ale zgadzam się z tym, że bycie z kimś fizycznie może być czasem mylące – mówi modelka.

Materiały promocyjne partnera

Justin Bieber po raz pierwszy szczerze o swojej cielesności opowiedział w zeszłym roku w wywiadzie dla magazynu Vogue. Wówczas gwiazdor oznajmił, że ma “uzasadniony problem ze współżyciem”, który doprowadził go do wstrzemięźliwości. Gwiazdor był w celibacie przez rok, zanim ponownie zaczął spotykać się z modelką w 2018 roku, co oznacza, że nie miał bliskich kontaktów z Seleną Gomez.

Pomimo wielu zawirowań, które miały miejsce na początku ich związku, Hailey Bieber zawsze wierzyła, że zbudują coś wartościowego i trwałego.

Myślę, że zawsze wiedziałam, że jeśli kiedykolwiek coś stworzymy i wrócimy do siebie, to będzie to coś bardzo poważnego, co doprowadzi nas do małżeństwa. Nie wiedziałam kiedy to się stanie. Po prostu zaufałam i myślę, że to był tak wielki przełom wiary… i po prostu zaufałam ludziom, których znałam [którzy] obserwowali mnie przez całą podróż z nim, bez niego, a potem z powrotem z nim – podsumowała Hailey.

Przypomnijmy, że po rozstaniu w lutym 2016 roku Justin Bieber i Hailey Bieber nie mieli ze sobą kontaktu przez dwa lata. W tym okresie piosenkarz wyruszył w światową trasę ‘Purpose World Tour’, którą przerwał z powodu wyczerpania organizmu. Piosenkarz musiał zrobić przerwę w karierze, aby dojść do siebie zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. W 2018 roku ponownie zaczął spotykać się z Hailey i do dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem.

Czym nas zadziwi w kolejnym odcinku “The Biebers on Watch”?!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Lady Gaga i Ariana Grande w duecie. “Rain On Me” podbije listy…

Justin Bieber oficjalnie ogłasza, że czeka na dziecko!
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber o uzależnieniu od narkotyków! "Nie szanowałem kobiet"
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber dementuje plotki na temat związku z Hailey!
fot. instagram.com/justinbieber
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA