Muzyczne Lato z TIDAL

Muzyczne Lato z TIDAL
fot. materiały prasowe

Tego lata serwis muzyczny TIDAL przygotował specjalną ofertę, dzięki której wszyscy nowi użytkownicy otrzymają 90-dniowy nieograniczony dostęp do ponad 60 milionów piosenek i 250 tysięcy plików wideo, a także playlist, ekskluzywnych treści oraz wydarzeń na żywo już od 0,99 zł. Wystarczy zarejestrować się poprzez stronę https://try.tidal.com/muzycznelato

Muzyczne Lato z TIDAL! Akcji towarzyszą konkursy STREAM 2 WIN, w których użytkownicy TIDAL mają okazję zdobyć bilety na największe festiwale i wydarzenia muzyczne tego lata w Polsce.

Udział w konkursach jest bardzo prosty. Podczas słuchania konkursowych playlist lub albumów w aplikacji mobilnej TIDAL na ekranie pojawia się pop-up zachęcający do udziału w konkursie. Kieruje on do specjalnego formularza konkursowego, gdzie użytkownik odpowiada na proste pytanie lub wykonuje zadania konkursowe.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zachwyca w wyjątkowej sesji dla Vevo (WIDEO)

Z okazji muzycznego lata w serwisie posłuchać można także dedykowanych playlist tworzonych przez profesjonalną redakcję. Dzięki nim użytkownicy mogą przygotować się do koncertów, poczuć niepowtarzalny festiwalowy klimat lub słuchać muzyki na wakacjach, nad jeziorem, w górach, czy przy grillu.

Tego lata TIDAL jest obecny podczas większości najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Fani mogą więc spodziewać się kolejnych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz playlist, które wszystkich wprowadzą w festiwalowy nastrój.

Akcja „Muzyczne Lato z TIDAL” obejmuje zarówno konto TIDAL Premium (0,99 zł za 90 dni), jak również TIDAL HiFi (1,99 zł za 90 dni), które umożliwia słuchanie muzyki w jakości Masters, w jakiej nagrano ją w studiu. Dzięki temu można doświadczać muzyki bez utraty jakości dźwięku i zgodnie z zamierzeniami artystów. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Przykładowych playlist z piosenkami z najlepszych letnich festiwali można słuchać pod poniższymi linkami:

Playlista „Orange Warsaw Festival 2019”
Playlista „Open’er Festival 2019″

▸ Przeczytaj również: Cleo z zaskakującą decyzją! Tego nikt się nie spodziewał

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie