MUZOTAKTNEWSYLifestyleOświetlenie schodów - sterownik schodowy MONO-1

Oświetlenie schodów – sterownik schodowy MONO-1
O

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Na przestrzeni ostatnich lat bardzo popularną i modną formą oświetlenia naszych domów, pomieszczeń i przedmiotów codziennego użytku stało się stosowanie lamp led. Chcemy zwrócić uwagę na oświetlenie schodowe, które prezentujemy w nagraniu poniżej.

Metoda oświetlenia led ma wiele zalet. Do głównych zaliczamy ekonomiczność i to, że sprzyjają środowisku. Diody led są niezwykle oszczędne, bo zużywają 90% mnie energii w porównaniu do zwykłych żarówek. Chronią także nasze środowisko, ponieważ nie zawierają szkodliwej rtęci, a dzięki długiej żywotności, wpływają na mniejszą ilość produkcji odpadów. Ich użytkowanie to nawet 50 000 godzin pracy, więc dużo rzadziej będziemy martwili się o zmianę żarówki na nową. Jakość światła jakie prezentują lampy led zasługują również na uznanie , gdyż dają nam 100% jasności i dodatkowo możemy skorzystać z różnych kolorów oświetlenia.

REKLAMA

▸ Zobacz także: 80-letnia Tina Turner wygląda oszołamiająco. Kygo odświeża jej kultowy przebój!

Zastosowanie lamp jest bardzo szerokie, począwszy od czujników ruchu, po oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne . Jeżeli chodzi o powierzchnie wewnętrzne, świetnie się sprawdzi się np. sufitowe oświetlenie led oraz system oświetlenia schodów. Takie efektowne lampy będą z pewnością doskonałą ozdobą naszych domowych wnętrz. Dodatkowo eksperymentując z bogatą gamą kolorystyczną, możemy stworzyć odpowiedni dla siebie klimat w pomieszczeniach. Diody led będą miały również zastosowanie w pomieszczeniach takich jak: łazienka, kuchnia, salon, sypialnia czy korytarz. Ta nowoczesna technologia oświetlenia stała się na tyle uniwersalna, że można wykorzystywać ją praktycznie wszędzie i w rozmaitych postaciach. Przy aranżacji domowego wnętrza należałoby zacząć od oświetlenia lampą sufitową led, następnie kolejnym źródłem optymalnego oświetlenia i świetną ozdobą będą np. kinkiety oraz spoty i reflektory. Jako dodatkowe formy oświetlenia poszczególnych pomieszczeń możemy zastosować lampy wiszące i stojące, a także lampy stołowe.

Materiały promocyjne partnera

Doskonałym dopełnieniem aranżacyjnym będzie oświetlenie meblowe, węże i łańcuchy świetlne, listwy led oraz lampy dekoracyjne. Jeżeli chodzi o tereny zewnętrzne, lampy led doskonale sprawdzą się w oświetleniu ogrodu. Mamy dostępne na rynku kinkiety ogrodowe, lampy sufitowe do zastosowania np. w altankach, lampy wiszące na tarasy. Słupki oświetleniowe sprawdzą się w oświetleniu ścieżek w ogrodzie, a do oświetlenia większego obszaru możemy wykorzystać latarnie ogrodowe. Do wyeksponowania roślin najczęściej wykorzystywane są reflektory, a dla zwolenników jeszcze większej oszczędności proponowane są lampy solarne.

Oświetlenie schodowe

Warto zwrócić też uwagę na oświetlenie schodowe. Takie rozwiązanie świetnie się sprawdza w domach jednorodzinnych, ale i również w hitelach, restauracjach czy innych obiektach. Gama produktów oświetlenia led, które są dostępne na rynku jest bardzo szeroka i spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Do wyboru są rozmaite gamy kolorystyczne, w różnych formach oraz stylach. Oświetlenie schodowe podbiło serca wszystkich użytkowników ze względu na swoją ekonomiczność i jakość oraz różnorodność zastosowania.

Oświetlenie schodów
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA