Czarny byk Foals (WIDEO)

Foals
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Foals zaprezentowali klip do piosenki zatytułowanej “Black Bull”. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

“Black Bull” to bodaj najostrzejsza piosenka jaką Foals do tej pory nagrali. Utwór promuje drugą część nominowanego do Mercury Prize albumu “Everything Not Saved Will Be Lost-Part 1”. Płyta “Everything Not Saved Will Be Lost-Part 2” ukaże się 18 października.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Choć piosenki na “Everything Not Saved Will Be Lost-Part 2” były nagrywane w tym samym czasie, co na poprzednie wydawnictwo muzycy zapewniają, że jakość nowego albumu będzie co najmniej tak wysoka jak pierwszego.

– Słuchałem tej płyty od początku do końca podczas miksowania – mówi perkusista Jack Bevan. – Nie sądzę, że ludzie się tego spodziewają po części drugiej. Jeśli ktoś wydaje album w dwóch częściach, ładuje lepsze rzeczy na pierwszy, a potem te nudne na drugi. Tym razem jest odwrotnie.

Foals w swojej muzyce przemycają mathrock, funk, taneczną elektronikę, odrobinę muzyki współczesnej i całą paletę cięższych, gitarowych brzmień. Cztery albumy – “Antidotes”, “Total Life Forever”, “Holy Fire” i wydany w 2015 “What Went Down” przyniosły im szereg nagród i nominacji, zasłużonych wyróżnień i rosnącą sprzedaż.

Foals zagrają na OFF Festivalu.

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek: Zobacz gorący klip z Ibizy “IYO” (WIDEO)

Black Bull
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie