Katarzyna Nosowska o swojej przemianie i taniec z parą młodą na Dużej Scenie

Wielkie emocje podczas drugiego dnia Festiwalu!

Katarzyna Nosowska powraca z czymś wyjątkowym!
fot. Marlena Bielińska

Drugi dzień Festiwalu Pol’and’Rock Festival: kolejne wyjątkowe chwile! W czasie drugiego dnia Festiwalu dzieje się naprawdę dużo: Katarzyna Nosowska zdradziła, na jakie komplementy jest wyczulona na odległość, udostępnialiśmy swoje zdjęcia na Wieży MasterCard i zobaczyliśmy, jak na Dużej Scenie, podczas koncertu Krzysztofa Zalewskiego, Jurek Owsiak tańczył… z panną młodą. Takie rzeczy dzieją się tylko na Pol’and’Rock Festival!

Wspólnie dbamy o Festiwal

– Niesamowita temperatura, morze ludzi, którzy przywitali się takim przyrzeczeniem, że będą dbali o tę ziemię, o ten kawałek ziemi, o nasz Pol’and’Rock Festival i na dzień dzisiejszy po porannej odprawie możemy powiedzieć, że bardzo dbają o to, aby było bezpiecznie.– powiedział dzisiaj w czasie drugiej konferencji prasowej Jurek Owsiak. 

Te słowa potwierdzają fakty: od środy do godziny 12.00 dzisiejszego dnia odnotowano 811 przypadków medycznych, z czego większość stanowiły urazy lekkie. Festiwalowicze nie zapominają także o ekologii – tylko do dzisiejszego poranka z pola Pol’and’Rock wywieziono 25,5 tony odpadów. Uczestnicy Festiwalu tłumnie odwiedzają także strefę Allegro, która promuję akcję #LessWaste. Podobnie dzieje się w miasteczku Leszka, w którym trwa akcja zbierania surowców wtórnych.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Spotkanie z Katarzyną Nosowską / fot. Lucyna Lewandowska

„Uczepiłam się tej sceny, bo czułam się potrzebna” 

Dzisiejsze spotkanie z Katarzyną Nosowską na Akademii Sztuk Przepięknych przyciągnęło mnóstwo festiwalowiczów. Piosenkarka zwierzyła się, jak udaje jej się walczyć z kompleksami, dlaczego zaczęła nagrywać Insta Stories i dlaczego trzeba merdać ogonem, gdy widzi się człowieka. Na koniec wspólnie odśpiewano utwór “Moja i Twoja nadzieja”, a tłumy zajęły całą przestrzeń wokół namiotu.

Nie zabrakło cennych i błyskotliwych wypowiedzi, z których słynie:
– Dużo mówisz o kompleksach, a ładnie wyglądasz 🙂 
– Mam takie nazwisko, że zwącham ściemę na kilometr!

Pierwszy taniec na Pol’and’Rock

Pol’and’Rock to miejsce, gdzie spełniają się marzenia! Podczas koncertu Krzysztofa Zalewskiego pod Dużą Sceną bawiła się para młoda. Jurek Owsiak, oglądający koncert, zaprosił ich do wspólnego tańca… na scenie, przed ogromną publicznością. Który festiwalowicz nie chciałby, aby tak wyglądał jego pierwszy taniec?

▸ Przeczytaj również: Honorata Skarbek: Zobacz gorący klip z Ibizy “IYO” (WIDEO)

Taniec panny młodej z Jurkiem Owsiakiem podczas koncertu Krzysztofa Zalewskiego / fot. Damian Mekal
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie