Ariana Grande odwołała koncert w Polsce! Jaki jest powód?!

Ariana Grande nowa płyta 2019
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Niestety Ariana Grande już po raz drugi odwołała koncert w naszym kraju. Amerykańska wokalistka nie wystąpi w Polsce 9 września w ramach trasy koncertowej Sweetener World Tour! Co jest tego powodem?! Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Ariana Grande (26 l.) po raz drugi odwołuje koncert w naszym kraju. Przypomnijmy wcześniej miała wystąpić w Polsce w 2017 roku, ale wtedy koncerty odwołano ze względu na zamach terrorystyczny w Manchesterze, do którego doszło tuż po koncercie piosenkarki. Teraz planowany koncert amerykańskiej gwiazdy na 9 września 2019 roku w Krakowie został odwołany. Polscy fani są mocno oburzeni.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem?! Twierdzi, że dobrze jest, jak jest!

Ariana Grande nie zaśpiewa w Krakowie!

“Live Nation informuje, iż z powodów osobistych Artystki nastąpiły zmiany w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga). Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany. W celu uzyskania dodatkowych informacji bądź wystąpienia o zwrot, prosimy o bezpośredni kontakt z bileterią za pośrednictwem której kupili Państwo bilety” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Najprawdopodobniej Ariana Grande nie będzie mogła w tym czasie wyjść na scenę i śpiewać z powodu pierwszej rocznicy śmierci jej byłego partnera. Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku. Stąd decyzja, że dwa koncerty zostają przeniesione, a Polskie zostaje odwołany, ponieważ nie można go przenieść na inną datę.

“Naprawdę staraliśmy się przełożyć wszystkie koncerty, ale niestety, dostępność hali nie zgadzała się z naszym harmonogramem. Dziękuję za waszą wyrozumiałość. Bardzo was kocham” – napisała Ariana Grande na Twitterze.

Wściekłość i rozczarowanie fanów dość dobitnie widać w komentarzach w mediach społecznościowych.

“Wspolczuje każdemu kto ma zarezerwowany lot i hotel ktorego nie można odwołać”, “To jest naprawde już przesada, nie wiem czy to jest dobry wzór na idolkę bo uwielbiam ją ale to jak bardzo wywalone ma na Polskę to hit”, “Powiem jedno ! To są jedne wielkie jaja ! U Nas odwołała bo zbyt małą mamy arenę w Krakowie co się równa z mniejsza ilościa kasy mogła przełożyć nasz koncert na 8 września a Czechy odwołać ale no po co 😉 ! TYLE !”, “ona sobie kpiny z ludzi robi, tym bardziej z nas bo dobrze wiedziała ze już raz odwołała u nas koncertXD” – komentują polscy fani.

▸ Przeczytaj również: Sylwia Grzeszczak odpaliła “Rakiety”! Nowy singiel już jest!

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”. Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”. Jej czwarty album “Sweetener” ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Płyta “Thank U, Next” wyszła 8 lutego 2019 roku.

Ariana Grande
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
Ariana Grande
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie