Miley Cyrus śpiewa o Liamie w “Slide Away”?! Mocne słowa!

Miley Cyrus w seksownym czerwonym lateksie. Nowy klip SZOKUJE!
fot. instagram.com/mileycyrus

Miley Cyrus opublikowała piosenkę zatytułowaną “Slide Away”. Tekst piosenki jest bardzo wymowny i zdradza więcej niż piosenkarka zamierzała. Posłuchajcie i oceńcie sami!

Miley Cyrus zapowiedziała w 2019 roku wydanie trzech EP-ek. Pierwsza z nich “She is Coming” ukazała się 31 maja. “Slide Away” to prawdopodobnie zapowiedź drugiej z nich zatytułowanej “She Is Here”. 

Nowy kawałek miał premierę 15 sierpnia br., czyli tuż po oficjalnym oświadczeniu mówiącym o tym, że Miley i Liam są w separacji. Fani piosenkarki twierdzą, że słowa nowego kawałka dotyczą rozstania pary.

▸ Przeczytaj również: Majka Jeżowska: Nie jestem jeszcze gotowa do tej roli, sama chcę czerpać z życia

Miley Cyrus śpiewa o separacji z Liamem Hemsworthem

Jak informowaliśmy kilka dni temu Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie dogadywali się już od kilku miesięcy. Wokalistka jak zauważyli fani przestała w ostatnim czasie nosić też obrączkę. W najnowszej piosence zatytułowanej “Slide Away” Miley w wymownych słowach przedstawia rozstanie jak i śpiewa, że miłość się skończyła.

“Kochanie, znaleźliśmy siebie, ale teraz się zgubiliśmy. Czas więc odpuścić i ruszyć dalej, nie mamy siedemnastu lat. Nie jestem tym, kim byłam. Mówisz, że wszystko się zmieniło, masz rację, jesteśmy już dorośli” – śpiewa piosenkarka.

“Chcę mój dom na wzgórzach, Nie chcę whisky i pigułek. Nie poddaję się łatwo, ale nie sądzę, że jestem przygnębiona”, “Obudziłam się pewnego dnia, zamieniło się w pył” – czy Miley miała dosyć imprezowego życia z Liamem?! Jak donoszą zachodnie media, aktor miał problemy w ostatnim czasie z alkoholem i narkotykami.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel i Kristian Kostov to murowany hit wakacji! („Live It Up”)

Slide Away

Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo “Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej najnowszy album to “Younger Now” z 2017 roku. w 2019 roku wydała EP-kę “She Is Coming”. Gwiazda, która jest także aktorką, niedawno zagrała w serialu Woody’ego Allena, “Crisis in Six Scenes”.

View this post on Instagram

ROCK THE BOAT ❤️ 🇮🇹 ❤️🇮🇹

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie