MUZOTAKTNEWSYMuzykaAurora otwiera serce w nowym singlu „Exist For Love”

Aurora otwiera serce w nowym singlu „Exist For Love”
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

2020 rok Aurora rozpoczęła występem na ceremonii wręczenia Oscarów, gdzie zaśpiewała wielki hit z „Krainy lodu 2”: „Into the Unknown”. Następnie na kilka tygodni zniknęła z radaru, by wrócić w nowym wcieleniu: jako pełnowymiarowa kobieta, królowa, wojowniczka – przebudzona przez siłę miłości.

Jak tłumaczy Aurora:

– Nie spodziewałam się, że będę potrafiła napisać piosenkę o miłości. Aż niespodziewanie, parę lat temu, zorientowałam się, jak wielka jest potęga tego uczucia. Tak, miłość nas uczłowiecza, ale też sprawia, że zyskujemy boskie przymioty. Bez względu na to, do czego czy do kogo jest to miłość, zostaje po niej w nas na zawsze trwały ślad. To może być nowe uczucie albo żal po utracie. Ale wciąż chcemy kochać na nowo. I gdy ją czujemy, wiemy, po co żyjemy. Istniejemy dla miłości.

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo w kusej bieliźnie. Opadły nam szczęki! Jej kadry zachwyciły nie tylko fanów z Polski!

W „Exist for Love” marzycielski wokal Aurory łączy się z czarującymi aranżacjami autorstwa kompozytorki Isobel Waller-Bridge („Fleabag”, „Emma”, „Vita & Virginia”). Muzyka naśladuje boską drogę miłości. Artystki współpracowały nad utworem w warunkach izolacji. Każda z nich oddała całe swoje serce piosence. Jak opisuje Aurora: – Isobel rozumie i szanuje ducha singla. Bardzo się cieszę, że stała się drugą matką „Exist for Love”.

Materiały promocyjne partnera

Za produkcję utworu odpowiadają Aurora oraz Magnus Skylstad. Do kawałka powstał klip wyreżyserowany przez wokalistkę.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Lady Gaga i Ariana Grande w duecie. “Rain On Me” podbije listy…

Exist for Love
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku bądź Instagramie.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA