FEST Festival 2019 startuje w najbliższy piątek! Sprawdź, kto wystąpi

Łącznie podczas dwóch dni festiwalu Śląsk odwiedzi ponad 90 artystów z 20 krajów!

FEST Festival 2019 startuje w najbliższy piątek! Sprawdź, kto wystąpi
fot. instagram.com/fest_festival/

W najbliższy piątek, 23 sierpnia, rozpoczyna się pierwsza edycja FEST Festival. Na ośmiu scenach w Parku Śląskim w Chorzowie zaprezentują się m.in. tacy wykonawcy jak Wu-Tang Clan, Disclosure (DJ set), Metronomy, Tulia, Sarsa czy Young Igi.

Program FEST Festival to bez wątpienia gratka dla wszystkich fanów muzyki i świetnej zabawy. W jednym z największych parków w Europie stanie osiem różnorodnych scen, gdzie zagrają zarówno gwiazdy pop, jak i wykonawcy reprezentujący światy alternatywy, rocka, hip-hopu czy muzyki elektronicznej. Oprócz części muzycznej, na festiwalowiczów będzie czekać wakepark, strefa fashion, festiwal kolorów oraz zlot foodtrucków. 

▸ Przeczytaj również: Doda: Dzięki Niemu spełni swoje dawne marzenie! (WIDEO)

Szczególną rolę w programie FEST Festivalu odgrywa elektronika na najwyższym poziomie. Wśród malowniczych pomników Parku Śląskiego będą znajdować się trzy oddzielne sceny: Krąg Taneczny, nad którym kuratelę objął jeden z najsłynniejszych polskich klubów – Smolna; Astral Stage, czyli scena, nad którą pracuje ekipa znanego festiwalu Goadupa oraz Raban Stage przygotowany przez łódzkie 175 BPM. Każda z nich reprezentuje odrębne, unikalne brzmienie. Krąg Taneczny odpowiada za techno, na Raban Stage królują bity w tempie powyżej 175 uderzeń na minutę, a na scenie Astral najlepszy drum’n’base.

Bilety na wydarzenie można cały czas kupić na stronie internetowej festiwalu – www.festfestival.pl/bilety. Koszt karnetu dwudniowego to tylko 289 złotych (za ponad 90 artystów!). Bilety jednodniowe są dostępne w cenie 179 złotych, z kolei miejsce na campingu to koszt jedynie 100 złotych. 

Więcej informacji na temat Fest Festivalu znajdziecie na stronie www.festfestival.pl

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel i Kristian Kostov to murowany hit wakacji! („Live It Up”)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie