Riverside: Wyprzedana trasa koncertowa

Tłumy fanów na spotkaniu z zespołem Riverside (ZDJĘCIA)
fot. empik © Wszelkie prawa zastrzeżone

Riverside – wrześniowa trasa po Polsce w całości wyprzedana! Po zagraniu ponad 80-ciu koncertów w Europie i Stanach Zjednoczonych w ramach trasy „Wasteland Tour” promującej wydany we wrześniu ubiegłego roku album „Wasteland”, zespół Riverside powraca z kolejną polską odsłoną trasy. 

Trasa Riverside pt. „I’m Your Private Wasteland” (tym razem kameralne koncerty), wystartuje 5 września w Białymstoku i zakończy się 15 września w Gdyni. Po raz pierwszy w historii zespołu zabrakło biletów na wszystkie koncerty jednej trasy. Wrześniowa trasa po Polsce została w całości wyprzedana!

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello i Shawn Mendes nie są naprawdę razem?

„Riverside jeszcze nigdy nie był w tak dobrej koncertowej formie” – mówi lider formacji, Mariusz Duda. „Album „Wasteland” pozwolił nam zmodyfikować setlistę na bardziej dynamiczną, zmieniło się też nasze podejście do publiczności – mam nadzieję, że na plus (śmiech). Inaczej prezentujemy i zachowujemy się na scenie, wachlarz emocji znacznie się poszerzył, ilość pozytywnej energii zaskakuje nawet nas samych. To zdecydowanie nasza najlepsza trasa.”

Zapytany o grafikę na plakacie, przedstawiającą dwie odwrócone postaci z okładki, Duda komentuje:

„To nasze prywatne podwórko, nasz prywatny „Wasteland”, kraj przedzielony na pół, ludzie odwróceni do siebie plecami. Nie jesteśmy zespołem politycznym, ciężko jednak nie odnosić się do rzeczywistości. Na szczęście na koncertach nasza publiczność śpiewa jednym głosem.”

Album „Wasteland”, który w naszym kraju uzyskał już status złotej płyty, pobił swoją popularnością poprzednie wydawnictwo zespołu, „Love, Fear and the Time Machine”. Pochodzący z płyty singiel „River Down Below” przez siedem tygodni znajdował się na pierwszym miejscu LP3.

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie nocnej. Ależ ona seksowna! (ZDJĘCIA)

Trasa koncertowa rozpoczyna się już za dwa tygodnie, a fani, którym udało się nabyć bilety będą mogli zobaczyć zespół w następujących miastach i miejscach:

„I’M YOUR PRIVATE WASTELAND TOUR 2019”:

05 – 09 – Białystok, “ZMIANA KLIMATU” (wyprzedany!)
06 – 09 – Lublin, “KLUB 30” (wyprzedany!)
07 – 09 – Rzeszów, „POD PALMĄ” (wyprzedany!)
08 – 09 – Bielsko Biała, „BCK” – (wyprzedany!)
10 – 09 – Wałbrzych, „STARA KOPALNIA” – (wyprzedany!)
12 – 09 – Lubin, „CK MUZA” – (wyprzedany!)
13 – 09 – Zielona Góra, „KAWON” – (wyprzedany!)
14 – 09 – Koszalin, „G38” (wyprzedany!)
15 – 09 – Gdynia, „UCHO” – (wyprzedany!)

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie