benny blanco i Juice WRLD we wspólnym kawałku „graduation”

benny blanco i Juice WRLD we wspólnym kawałku „graduation”
fot. materiały prasowe

Do utworu powstał klip, w którym pojawia się plejada gwiazd: Hailee Steinfeld, Justice Smith, Olivia Munn, Dove Cameron, Ross Butler, Noah Cyrus, Tommy Dorfman, Tony Revolori, Lil Dicky, Maddie Ziegler i wiele więcej.

Najpopularniejszy dziwak w muzyce pop – tak o benny blanco czytamy na łamach „The New York Times”. Nominowany do Grammy producent i artysta tym razem połączył siły z niezwykle popularnym raperem Juice WRLD. „Graduation” doczekało się klipu w reżyserii Jake’a Schreiera. W kawałku znalazły się sample z utworu Vitamin C o tym samym tytule.

▸ Przeczytaj również: Robert Downey Jr. przerwał koncert The Rolling Stones na prośbę NASA

Debiutancki album benny blanco, „FRIENDS KEEP SECRETS”, przekroczył liczbę miliarda streamów. Na krążku znalazł się m.in. kawałek „Eastside” ft. Halsey & Khalid, który w USA ma już status czterokrotnej platyny, a w Wielkiej Brytanii – dwukrotnej.

benny blanco ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Ed Sheeran, Justin Bieber, Halsey, Maroon 5, Rihanna, Katy Perry, Kesha, Sia, The Weeknd, Selena Gomez, Wiz Khalifa, Kanye West i wielu innych.

20-letni Juice WRLD rozpoczynał swoją karierę na Soundcloudzie. Po sukcesie klipu „All Girls Are The Same” podpisał kontrakt z Interscope Records, a niedługo później zaprezentował singiel „Lucid Dreams”, który stał się światowym hitem. Juice WRLD na początku roku wystąpił w Polsce jako support Nicki Minaj.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel i Kristian Kostov to murowany hit wakacji! („Live It Up”)

graduation
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie