MUZOTAKTNEWSYFilmDawid Podsiadło śpiewa ze znajomymi aktorami dla "(Nie)znajomymi"

Dawid Podsiadło śpiewa ze znajomymi aktorami dla „(Nie)znajomymi”
D

REKLAMA
REKLAMA

Dawid Podsiadło prezentuje „Najnowszy klip”. W sieci pojawił się teledysk, w którym gwiazdy filmu „(Nie)znajomi”: Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Maja Ostaszewska, Michał Żurawski, Aleksandra Domańska, Wojciech Żołądkowicz i Łukasz Simlat śpiewają piosenkę Dawida Podsiadły „Najnowszy klip”.

Wiosna i lato to pasmo sukcesów Dawida Podsiadły. Diamentowa płyta, wyprzedany koncert na PGE Narodowym z Taco Hemingwayem, sukces singla „Trofea”, który okupował pierwsze miejsce notowań radiowych list przebojów przez całe kończące się lato.

Nadchodzącą jesień artysta zaczyna premierą klipu do utworu „Najnowszy klip”, zapowiadającego film „(Nie)znajomi” i kolejny singiel z płyty „Małomiasteczkowy”, wydanej 19 października 2018 roku.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Katy Perry i mnóstwo pięknych psów w teledysku „Small Talk”

Dawid Podsiadło „Najnowszy klip”

„(Nie)znajomi” to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Reżyserem filmu jest Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

Przypomnijmy, że Kasia Smutniak zagrała jedną z ról w oryginalnym filmie. 

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel wyrusza w pierwszą trasę koncertową i szokuje!

Dawid Podsiadło
(Nie)znajomi
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA