Afromental wypuszczają “Wściekłe psy” (WIDEO)

Trzeci teledysk promujący płytę "5" obejrzeć można na oficjalnym kanale zespołu w serwisie youtube.

Afromental wypuszczają
fot. materiały prasowe

Dwa tygodnie przed premierą nowego albumu Afromental odsłania kolejną kartę, jaką jest klip do utworu “Wściekłe psy”. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Ciężko stwierdzić, czy album Afromental “5” to po prostu nowa porcja muzyki, czy jest to deklaracja obrania nowej i to bardzo konkretnej drogi artystycznej. Ważne jest jedno – po kilkunastu latach działalności, zespół udowadnia, że nie jest tylko popkulturowym zjawiskiem medialnym, a zespołem rockowym z krwi i kości.

Muzycznie mamy tu pełny wachlarz najlepszych rockowych tradycji – jest surowo, organicznie i rasowo. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że podstawowym założeniem płyty, jest trzymanie słuchacza w pełnym napięciu i zaskakiwanie na każdym kroku nowymi kolorami. Kolejnym na to dowodem jest warstwa liryczna albumu.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus o rozstaniu z Liamem Hemsworthem! Jest załamana?! (WIDEO)

Afromental mówi do nas w sposób maksymalnie szczery, bezpośredni i pierwszy raz w swojej karierze – w całości po polsku. Po raz pierwszy zespół zdecydował się również na współpracę z zewnętrznym producentem. Za produkcję albumu odpowiada Maciek Wasio, a miksem i masteringiem zajął się Marcin Bors.

Na nowej płycie znaleźć można już znane single “Odpowiedz” oraz “Korzenie”, a także dziewięć zupełnie nowych kompozycji.

Tracklista nowego albumu Afromental:

1. Gra
2. Odpowiedz
3. Korzenie
4. Kłam
5. Na Pół
6. Skamieniali
7. Tu i teraz
8. Wściekłe psy
9. Pasażer
10. Odłamki
11. Tobie

▸ Przeczytaj również: Bebe Rexha już nie ma 20 lat! Tak uczciła swoje urodziny

Wściekłe psy
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie