15 stycznia ukazała się piąta studyjną płytą rezydującej w Las Vegas grupy Panic! At The Disco.

Album “Death Of A Bachelor” z miejsca wskoczył na pierwsze miejsce najchętniej kupowanych wydawnictw w serwisie iTunes!

Po zmianach personalnych, jakie nastąpiły w szeregach Panic! At The Disco w minionych kilku latach, jedynym stałym członkiem formacji pozostał Brendon Urie, który śpiewa, gra na gitarze, basie, klawiszach i perkusji. Reszta współpracowników to muzycy sesyjni lub koncertowi. Urie pracował w studiu nad nowymi kompozycjami z producentem Jake’em Sinclairem (m.in. Taylor Swift, Fall Out Boy). Efektem jest 11 piosenek utrzymanych w typowej dla grupy konwencji eleganckiego popu z domieszką rocka.

Sukces na liście iTunes na pewno w jakimś stopniu jest pochodną doskonałych recenzji “Death Of A Bachelor”. “Przywodzi na myśl bogate aranżacje Queen i mechaniczny blask Daft Punk” – napisał “New York Times”. “Zajebista” – krótko podsumowuje MTV.

Płyta “Death Of A Bachelor” jest następczynią albumu “Too Weird To Live, Too Rare To Die!”, z którego pochodzi przebojowy singlowy utwór “Miss Jackson (Feat. Lolo)”. Singiel z tą piosenką pokrył się w USA złotem. Brendon Urie i towarzyszący mu muzycy będą promować piąte dzieło Panic! At The Disco na wspólnego trasie po USA w grupą Weezer.

ZOBACZ TELEDYSK
PANIC! AT THE DISCO – DEATH OF A BACHELOR

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!