Billie Eilish otworzyła nowy sezon “Saturday Night Live” (WIDEO)

Billie Eilish otworzyła nowy sezon
fot. screen YouTube

Billie Eilish i Woody Harrelson zainaugurowali 45. sezon komediowego cyklu “Saturday Night Live”. Zobaczcie nagranie poniżej na MUZOTAKT.pl

Billie Eilish podczas programu zagrała na żywo piosenkę zatytułowaną “Bad Guy” oraz “I Love You”.

W nowym sezonie “Saturday Night Live” gospodarzami będą m.in. Phoebe Waller-Bridge, David Harbour, Kristen Stewart czy Eddie Murphy. Taylor Swift pojawi się z Waller-Bridge a Camila Cabello zaśpiewa z Harbourem.

▸ Przeczytaj również: Tiësto i Mabel we wspólnym kawałku „God Is A Dancer”

Debiutancki album wokalistki, „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”, ukazał się 29 marca i zadebiutował na szczycie Billboard 200. Krążek jest obecnie najchętniej kupowaną płytą tego roku w USA.

Niedawno Billie Eilish trafiła na okładki „Rolling Stone”, „V Magazine”. Artystka może pochwalić się 17 miliardami streamów na całym świecie.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

Bad Guy

Billie Eilish jest nie tylko pierwszą artystką urodzoną po 2000 roku, która ma pierwsze miejsce za piosenkę i album na listach Billboard, ale również trzecią w historii (po Alanis Morissette i Sinead O’Connor) artystką, których różne utwory znalazły się na szczycie Billboard Alternative Songs airplay chart. „bad guy” jest także na pierwszym miejscu Pop Songs airplay chart oraz pierwszym kawałkiem ze szczytu Alternative Songs, który znalazł się na Hot 100, od czasu „Royals” Lorde.

I Love You
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie