Billie Eilish złamała zasady grawitacji w „Saturday Night Live”

O serii „A Snippet Into Billie’s Mind” Billie Eilish mówi
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Billie Eilish rozpoczęła 45. sezon kultowego programu „Saturday Night Live” w wielkim stylu – muzyczna gwiazda odcinka podczas wykonania „bad guy” skorzystała ze specjalnej sceny, która pomogła jej stworzyć efekt tańczenia na suficie. To trzeba zobaczyć!

Billie Eilish wykonała także utwór „i love you”. Na scenie towarzyszył jej brat, Finneas, w odpowiednio dobranym stroju.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w zaskakującym duecie! (“You Don’t Own Me”)

Wokalistka wykorzystała wizytę w programie, by zabrać głos w sprawie działań na rzecz klimatu. W specjalnej odezwie do widzów artystka powiedziała:

Miliony ludzi na całym świecie błagają swoich liderów, by zwrócili uwagę na kwestię klimatu. Ziemia nagrzewa się w bezprecedensowym tempie, lodowce topnieją, poziom oceanów wzrasta, zwierzęta są zatruwane, a lasy płoną. Zegar tyka
-Billie Eilish

Niedawno artystka odwiedziła również program Jimmy’ego Fallona:

W minionym tygodniu Billie Eilish ogłosiła trasę koncertową na 2020 rok. Pełna rozpiska dostępna na stronie www.billieeilish.com/tour. Gwiazda zapowiedziała, że na każdym koncercie fani będą mogli wnieść na teren obiektu butelki na wodę, dostępna będzie bezpłatna woda do picia, a plastikowe słomki będą zakazane. W każdym obiekcie znajdzie się Billie Eilish Eco-Village, w którym będzie można znaleźć informacje, jak działać na rzecz środowiska.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello na dworcu w Warszawie! (ZDJĘCIA)

Debiutancki album artystki, „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”, jest obecnie najchętniej kupowaną płytą 2019 roku w USA.

bad guy
i love you
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie