MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweMichał Szpak zaskoczony przez przyjaciółkę. Jego reakcja bezcenna! (WIDEO)

Michał Szpak zaskoczony przez przyjaciółkę. Jego reakcja bezcenna! (WIDEO)
M

REKLAMA
REKLAMA

Michał Szpak w szoku! Wszystko za sprawą przyjaciółki wokalisty, która w sobotnim odcinku pojawi się na scenie „The Voice of Poland”. Tak podekscytowanego gwiazdora nie widzieliśmy już dawno. Sami zobaczcie nagranie wideo poniżej na MUZOTAKT.pl

The Voice of Poland: Co ty tutaj robisz?! – wykrzyczał wyraźnie zaskoczony Michał Szpak po tym, jak w ostatniej chwili zdecydował się odwrócić swój fotel. Po czym podbiegł do Violet i mocno ją przytulił, co możecie już teraz zobaczyć w naszym wideo. 

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande z największą ilością nominacji do MTV EMA 2019! (WIDEO)

REKLAMA

Ostatnie Przesłuchania w Ciemno dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland” zapowiadają się bardzo emocjonująco. Nie tylko dlatego, że poznamy ostateczny skład drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona. Jedną z uczestniczek, którą zobaczymy na scenie, będzie Violet Oliferuk. 

Michał Szpak od razu postanowił wyjaśnić trenerom oraz publiczności w studio, skąd zna się z Violet.

Violeta to jest moja psiapsi-psiapsi siostra – wyjaśnił rozemocjonowany trener.

Co ciekawe, Michał Szpak nie miał pojęcia, że jego wieloletnia przyjaciółka przyleciała do Polski, żeby spróbować swoich sił w jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. 

Nie mogłam nic powiedzieć! – tłumaczyła w trakcie nagrań Violet, która poznała Michała ponad osiem lat temu na wspólnym koncercie w Warszawie. 

Od tamtej pory strasznie się przyjaźnimy i bardzo się uwielbiamy – zdradziła uczestniczka w jednym z wywiadów w ubiegłym roku.

▸ Przeczytaj również: Halsey na urodziny tańczy z bratem w akwarium (WIDEO)

Kim jest przyjaciółka Michała Szpaka?

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego ale jako nastolatka postanowiła wyruszyć w podróż za marzeniami, która ostatecznie zaprowadziła ją do Los Angeles. Obecnie, razem z siostrami, Violet zajmuje się firmą medyczną, ale jej największym marzeniem jest śpiewanie. Wiedziała o tym już jako mała dziewczynka, kiedy słuchała utworów swoich ulubionych wokalistek, m.in. Joss Stone, Lauryn Hill, Toni Braxton czy Christiny Aguilery. 

Czy Violet wybierze przyjaciela na swojego trenera? A może zdecyduje się pójść do drużyny chłopaków z Afromental, którzy również odwrócili się podczas jej występu?

Kto jeszcze będzie miał szansę wejść do Bitew, drugiego etapu muzycznego show? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. 

Margaret o The Voice of Poland: Już kilkakrotnie otrzymywałam propozycję dołączenia do składu trenerskiego
fot. Waldemar Kompała / TVP
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA