Piotr Adamczyk na porodówce! (zobacz zwiastun “Mayday”)

Piotr Adamczyk na porodówce! (zobacz zwiastun
fot. screen YouTube

W sieci pojawił się jeszcze jeden fragment komedii zatytułowanej “Mayday”. Filmik możecie zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

“Mayday” można oglądać w kinach od 10 stycznia.

Komedia niemoralna, która podbija kina i Internet – pół miliona widzów w kinach, prawie pięć milionów widzów fragmentu, w którym Adam Woronowicz spuszcza łomot Piotrowi Adamczykowi.

Filmowa adaptacja wielkiego teatralnego hitu – “Mayday” – od blisko dwóch tygodni bawi publiczność, nieustannie przyciągając przed wielkie ekrany kolejnych fanów rewelacyjnych komedii pełnych niespodziewanych zwrotów akcji.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Anna Maria Sieklucka zdradza kulisy filmu „365 dni” i pikantnych fragmentów

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej.

Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
 Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o „Dance, Dance, Dance”
– Jennifer Lopez w GORĄCEJ sesji. Pokazała jędrne piersi! (ZDJĘCIA)

Mayday
Mayday Piotr Adamczyk ma dwie żony (WIDEO)
fot. screen YouTube
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie